Medycyna estetyczna

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez RoksanaDorothy89 » piątek, 2 listopada 2018, 13:25

Polecam wszystkim z problemami z porostem włosów mezoterapię skóry głowy. Ja swoją robiłam w salonie Dorothy i bardzio rekomenduję!
RoksanaDorothy89
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 13:22

Postprzez » piątek, 2 listopada 2018, 13:25

 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez PaulinaKwiat » niedziela, 11 listopada 2018, 12:54

Dla mnie medycyna estetyczna jest bardzo przydatna, mam swoją ulubioną klinikę melitus, która jest w Warszawie, panuje tam profesjonalizm i dobra opieka nad pacjentem. Miałam już tam robione kilka zabiegów jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym u Pani doktor Marii Noszczyk jak i zabiegi na cellulit u Pani doktor Kozłowskiej Urszuli. Jestem za każdym razem zadowolona i teraz się zastanawiam nad depilacją laserową, tu ich strona gdyby ktoś był zainteresowany : https://klinikamelitus.pl/
PaulinaKwiat
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Marcellus » wtorek, 13 listopada 2018, 20:16

Uważam, że nie ma co się wstydzić i należy korzystać z tego, co medycyna oferuje. W komentarzu pozostawię link do Cosmed24. Oni oferują najlepsze usługi kosmetyczne.
Marcellus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 07:44

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Kameri » sobota, 17 listopada 2018, 22:02

Oczywiście, zgadzam się z tym, że trzeba korzystać z tego, co nam oferuje medycyna i zabiegi kosmetyczne. Sama w razie możliwości, co jakiś czas chodzę do ConsensusMed w Krakowie. Naprawdę widzę różnicę w wyglądzie nie tylko twarzy, ale i szyi oraz dekoltu :)
Kameri
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez kolbam » środa, 5 grudnia 2018, 14:33

Z medycyną estetyczną wiąże się wiele faktów i mitów, ale rzeczywiście nie ma przeważnie przeciwwskazań, żeby korzystać przynajmniej z części zabiegów. Warto jednak się upewnić, czy choćby np klinika medycyny estetycznej do której się chcemy udać ma pozytywne opinie, ale nie tylko w internecie, bo może być z tym różnie (czasem za opinię można komuś zapłacić i będą peany, a w praktyce kicha), ale podpytać realnych użytkowników o opinie.
Ważne, żeby sprawdzić, czy na stronie jest informacja o personelu kliniki, czy są tam kosmetolodzy, lekarze, a nie jakaś "pani Krysia" (chociaż lubię to imię), która kupuje wszystkie materiały na rynku, tam, gdzie wymagana jest ich sterylność. Bo skutki zaniechania mogą być opłakane, więc warto sprawdzić, czy sobie aby na pewno poprawimy urodę, czy będziemy się długo leczyć wyglądając przez miesiące albo lata nawet, jak wampir ;)
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez gadulka » środa, 12 grudnia 2018, 13:30

Witam,mam dość spore problemy ze skórą,jestem już załamana. Zastanawiam się czy jakiś zabieg medycyny estetycznej mógłby mi pomóc...mam stwierdzoną łuszczycę kropelkową, jeśli ktoś się nie orientuje załączam pomocny tekst https://febumed.pl/porady/65-Luszczyca-kropelkowata-przyczyny-leczenie-i-zdjecia i jak,myślicie,ze jest coś,co pomogłoby mi czuć się pewniej? Proszę o pomoc.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Antoska55 » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 17:25

Jest ktoś z was może ze śląska? Tu również nie brakuje gabinetów zajmujących się profesjonalną medycyną estetyczną. Powinniście na pewno zapoznać sie z ofertą i najlepiej wybrać któryś z zabiegów od http://inmedico-estetics.pl Dużo dobrych opinii słyszałam o tym własnie miejscu.
Antoska55
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:47

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Aleksandra46 » środa, 23 stycznia 2019, 01:15

Moim zdaniem, jak ma się kasę na takie rzeczy to warto korzystać, czemu nie. Ja regularnie chodzę na zabiegi na twarz i widzę pozytywne efekty, także jak najbardziej jest to dobra inwestycja.
Aleksandra46
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Helena3 » czwartek, 24 stycznia 2019, 16:01

Aleksandra46 napisał(a):Moim zdaniem, jak ma się kasę na takie rzeczy to warto korzystać, czemu nie. Ja regularnie chodzę na zabiegi na twarz i widzę pozytywne efekty, także jak najbardziej jest to dobra inwestycja.


Może polecisz jakieś zabieg? Ja mam problem z utratą jędrności skóry.
Helena3
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Milosz5 » piątek, 25 stycznia 2019, 08:34

Jasna sprawa, dzisiaj wiele kwestii można poprawić za pomocą medycyny estetycznej.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » piątek, 25 stycznia 2019, 08:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron