Medycyna estetyczna

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Helena3 » czwartek, 24 stycznia 2019, 16:01

Aleksandra46 napisał(a):Moim zdaniem, jak ma się kasę na takie rzeczy to warto korzystać, czemu nie. Ja regularnie chodzę na zabiegi na twarz i widzę pozytywne efekty, także jak najbardziej jest to dobra inwestycja.

Może polecisz jakieś zabieg? Ja mam problem z utratą jędrności skóry.
Helena3

Postprzez » czwartek, 24 stycznia 2019, 16:01

Postprzez Milosz5 » piątek, 25 stycznia 2019, 08:34

Jasna sprawa, dzisiaj wiele kwestii można poprawić za pomocą medycyny estetycznej. Pamiętajcie jednak o tym, by zawsze korzystać ze sprawdzonych miejsc, takich jak Klinika Krajewski. Warto zajrzeć do https://klinikakrajewski.pl/zabiegi/las ... -tradziku/ i sprawdzić, na jaką jakość zabiegów możecie u nich liczyć.
Milosz5

Postprzez Aleksandra46 » niedziela, 27 stycznia 2019, 17:32

Według mnie wszelkiego rodzaju zabiegi laserowe są godne uwagi, sprawdź sobie na przykład fotoodmładzanie, taki zabieg jest bardzo delikatny, ale jednocześnie dobrze regeneruje skórę. W tym wypadku wykorzystuje się laser, który emituje promienie o różnej długości, dzięki temu można pozbyć się skutków fotostarzenia tj. zmarszczek, przebarwień, skóra robi się bardziej naprężona. Nie wiem skąd jesteś, ale zostawiam namiary na klinikę z Warszawy, nazywa się Elite, znajdziesz ją na ul. Złotej, ja jestem z ich usług bardzo zadowolona i chętnie ją polecę.
Aleksandra46

Postprzez Helena3 » niedziela, 27 stycznia 2019, 20:32

Dzięki akurat jestem z okolic, także chętnie sprawdzę, co to za klinika. W sumie brzmi ciekawie, jak mówisz że zabieg jest małoinwazyjny, a daje dobre efekty.
Helena3

Postprzez anneta11 » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 13:42

Trafiłam na ciekawy artykuł http://www.chirurgia-plastyczna.warszawa.pl/aktualnosci/niechirurgiczna-redukcja-tkanki-tluszczowej.html o krioterapii.. Faktycznie zabieg tak skuteczny i bezinwazyjny?
anneta11

Postprzez Aleksandra46 » wtorek, 29 stycznia 2019, 11:35

Jest, chociaż musisz nastawić się na to, że skóra na początku będzie przesuszona.
Aleksandra46

Postprzez barmanka » wtorek, 29 stycznia 2019, 18:31

Teraz zima to dla mnie najwazniejsze jest nawilzenie mojej skory. Mam ogolnie ja przesuszona. A jeszcze jak dojdzie to tego zimowe powietrze to jest z nia ciezko. Dobrze, ze odkrylam zabiegi z Restylane Skinboosters, polecił mi je mój lekarz medycyny estetycznej i bardz o jestem zadowolona z efektu. Od razu skóa jest bardziej jedrna.
barmanka

Postprzez kordka » środa, 30 stycznia 2019, 14:55

Jeszcze nie korzystałam ale chciałabym umówić się do Felkner Estetyczna m.in na powiekszenie ust i lipolize przed weselem i podróżą poślubną. Uważam, ze tego typu zabiegi są po to by nam pomóc i nie ma w nich nic złego. Każdy ma prawo na podjęcie takiej decyzji, jaka go satysfakcjonuje. Ja chyba skorzystam z tego preparatu http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... a/ellanse/ do wolumetrii. Mieliście już z nim do czynienia?
kordka

Postprzez Greysowa » wtorek, 26 lutego 2019, 09:36

Wybierajcie sprawdzone gabinety medycyny estetycznej. Tych jest bardzo dużo, ale na całe szczęście coraz więcej jest też tych które maja nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowaną kadrę. Według mnie powinniście być zadowoleniu z usług od https://evospa.pl Ich oferta jest bardzo szeroka i zarówno będzie odpowiadać kobietom jak i facetom.
Greysowa

Postprzez Adinka8 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 21:14

Ja miałam okropne problemy z przebarwieniami i bliznami po trądziku i chętnie korzystałam z profesjonalnych zabiegów w Klinice Krajewski, moim zdaniem to najlepsi specjaliści w zwalczaniu trądziku, polecam gorąco :)
Adinka8

Postprzez » poniedziałek, 22 lipca 2019, 21:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda