Co stosujecie na piękne włosy

Re: Co stosujecie na piękne włosy

Postprzez Patec63 » czwartek, 1 października 2020, 06:21

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o kosmetyki jakie są dostępne to jest tych propozycji sporo, ale znalezienie czegoś co będzie faktycznie do włosów pasowało i efektywnie działało wcale nie będzie prostym zadaniem. W moim przypadku tych prób było wiele i ostatecznie za pośrednictwem https://kv1.pl/ kupuje serię KV-1 Fiber Prestige Moisture i po stosowaniu tych produktów nieco zauważyłem, że te moje włosy wyglądają trochę lepiej więc mam nadzieje, że to odżywienie będzie się utrzymywać.
Patec63
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 08:59

Postprzez » czwartek, 1 października 2020, 06:21

 

Re: Co stosujecie na piękne włosy

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 6 października 2020, 08:34

Obecnie wiele salonów oferuje różnego typu zabiegi pielęgnacyjne na włosy, np. laminacje, prostowanie keratynowe czy botoksy. Sprawdziłam różne zabiegi i według mnie najlepszą opcją jeśli chcecie odżywić i dodać blasku włosom jest terapia keratynowa. Korzystałam z terapii keratynowej już kilka razy i najlepszy efekty daje terapia przeprowadzana za pomocą keratyny Amazon Keratin Podczas zabiegu można wybrać 1 z 3 rodzajów keratyny - jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. Polecam najmocniejszą jeśli chcecie dodatkowo trwale wyprostować swoje włosy (winogronową), niezależnie od wybranego rodzaju keratyny po zabiegu włosy będą grubsze, mocniejsze i bardziej lśniące, dodatkowo polecam kupić kosmetyki polecane po terapii - przedłuża efekt
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » wtorek, 6 października 2020, 08:34

 


Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron