Jak dbać o włosy

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez Patec63 » czwartek, 8 października 2020, 07:57

Niestety po chorobie, chemioterapii moje włosy były już kompletnie zniszczone i dopiero tak naprawdę długie miesiące czekałam, żeby coś się zaczęło dziać w zakresie ich odbudowy, potem wizyta u różnych specjalistów i właściwie dopiero w Wawer Clinic zaproponowano mi niechirurgiczne metody zagęszczania włosów i faktycznie to było to rozwiązanie konieczne dla mnie po tym jak włosy zaczęły ponownie rosnąć. Były słabe a po tym zabiegu się sytuacja nieco zmieniła i wyglądają znów znacznie lepiej. Nie jest to jeszcze tak jak przed chorobą, ale na pewno jest to już sytuacja o niebo dla mnie lepsza niż jeszcze kilka miesięcy temu.
Patec63
 
Posty: 949
Dołączył(a): czwartek, 12 marca 2020, 08:59

Postprzez » czwartek, 8 października 2020, 07:57

 

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez kierr » czwartek, 22 października 2020, 18:25

To jest bardzo dobre i zarazem konkretne pytanie. Bo o włosy należy dbać i chyba każda z nas stara się to robić jak najlepiej. Ja także staram się pamiętać o tym i nawet kilka dni temu zakupiłam stąd https://www.perfumesco.pl/akcesoria-wlosy kilka bardzo fajnych akcesoriów do włosów. Także teraz musze poszukać jakiś fajnych i łatwych w wykonaniu fryzur i gotowe
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez mami772 » sobota, 31 października 2020, 00:50

Ja niestety mam bardzo duży problem, jeśli chodzi o dbanie o włosy, ponieważ po lecie są one strasznie suche i podniszczone. Szukałam już różnych porad online i trafiłam na stronę https://kacikzdrowia.pl/ , gdzie o odpowiedniej pielęgnacji włosów przeczytałam bardzo dużo. Stosując rady, widzę już pierwsze efekty.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez comckik » wtorek, 10 listopada 2020, 09:48

Warto stosować ekologiczne farby do włosów siwych. Wtedy nie będą wypadać i na pewno pozostaną w dobrej kondycji.
comckik
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 16 października 2020, 13:52

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez Psytka » poniedziałek, 16 listopada 2020, 10:39

no na pewno ważne jest to czym stylizujecie włosy. Mam tu na mysli suszarki, prostownice lokówki itp. Ja np codziennie prostuje włosy dlatego zainwestowałam w dobrą prostownice z babyliss. Moge na niej ustawić temperature wiec nie poparzę skóry ani nie spalę włosów. Jest lekka i bardzo łatwo prostuje się nią włosy. Poza tym ma funcke lokówli, więc zawszę mogę zmienić szybko fryzurę.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 24 listopada 2020, 08:33

polecam też pomyśleć o naturalnych kosmetykach, dzięki temu wasze włosy będą zdrowsze i mocniejsze. Jeśli są tutaj osoby, które farbują włosy to polecam zacząć używać farbę naturalną, mi np bardzo pasuje farba marki Color&Soin Dokładnie kryje stary kolor, dodaje blasku i wzmacnia włosy. Dodatkowy bardzo łatwo się rozprowadza i świetnie pachnie bo nie ma w składzie amoniaku (bezpieczna dla alergików) ;)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez nyszka » czwartek, 10 grudnia 2020, 18:25

Obecnie na rynku jest mnóstwo kosmetyków i produktów do pielęgnacji włosów. Tak naprawdę każdego problemu można się pozbyć. Jak włosy są już zadbane, lśniące i zdrowe to warto się pobawić i poupinać je w jakiś fantazyjny sposób. Ja na co dzień używam ozdób do włosów. Ich wybór na rynku mam wrażenie się nie kończy więc dla każdego można znaleźć coś odpowiedniego. Ostatnio świetne produkty tego typu zamawiałam ze strony https://www.vezzi.pl/pl/do-wlosow .
nyszka
 
Posty: 411
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez 77ewcia5 » piątek, 11 grudnia 2020, 11:01

Jak marzycie o naprawdę pięknych i zdrowych włosach, chcecie w końcu odbudować i wzmocnić swoje pasemka to przede wszystkim odłóżcie stylizacje prostownicami, lokówkami itd i umówcie się na zabieg keratynowy. W moim przypadku doskonale sprawia się terapia keratynowa Amazon Keratin pozwala ona trwale wyprostować włosy nawet do 6 msc, dodatkowo nawilża, dodaje blasku i sprawia, że pięknie się układają. To najlepsza terapia dla suchych i sztywnych włosów, z pewnością będzie zadowolone :)
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez artemida » środa, 20 stycznia 2021, 10:27

Odpowiednie urządzenia do stylizacji też mają znaczenie, widze spora rożnicę w stanie moich włosów odkąd zaczełam uzywać nowej suszarki, mam babyliss bronze shimmer. Ten model ma jonizację, regulację temperatury, zazwyczaj suszę na najniższej. Włosy przestały mi się puszyć, są gładkie i lśniące
artemida
 
Posty: 200
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Jak dbać o włosy

Postprzez 77ewcia5 » środa, 20 stycznia 2021, 10:31

Co jakiś czas warto zainwestować w dobry zabieg wzmacniający i pielęgnujący włosy. Jak dla mnie i moich koleżanek do gustu przypadła terapia keratynowa Amazon Keratin Polecam ją jeśli macie wysuszone, zniszczone i sztywne włosy lub też chcecie trwale wyprostować swoje włosy i już nie musieć używać prostownicy. Zabieg doskonale odżywia włosy, dodaje im blasku, sprawia, że stają się grubsze, gładsze i mocniejsze. Jak się zdecydujecie to polecam kupić kosmetyki tej samej marki (szampon, odżywkę, maskę), dzięki nim efekt będzie jeszcze lepszy
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » środa, 20 stycznia 2021, 10:31

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron