Zabiegi laserem?

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez Marcellus » sobota, 17 listopada 2018, 20:22

Zabiegi kosmetyczne już dawno przestały być ekstrawagancją stojącą na skraju szarlatanerii. Uważam, że jeżeli ktoś ma potrzebę i możliwości skorzystania z zabiegu laserem, to powinien udać się do jakiegoś dobrej jakości centrum takich zabiegów kosmetycznych. Ja dotychczas korzystałam tylko z usług cosmed24.pl i w żadnym wypadku nie miałam komplikacji, ani powodów do narzekań. Wiadomo, zabiegi estetyczne nie są dla każdego, ale jak mówiłam - jak chcesz i możesz, to nic nie stoi na przeszkodzie ;)
Marcellus
 
Posty: 14
Dołączył(a): piątek, 2 listopada 2018, 07:44

Postprzez » sobota, 17 listopada 2018, 20:22

 

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez good » piątek, 23 listopada 2018, 19:45

Laserem to teraz juz cuda mozna zdziałać i to doslownie. W dermedzie w krakowie laserem juz nawet robia korekte powiek albo nawet plastykę warg sromowych. Znajoma po ciąży bliźniaczej zdecydowała sie na korektę okolic intymnych bez narkozy tylko przy znieczuleniu miejscowym
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez Maritani » wtorek, 11 grudnia 2018, 13:09

Ja się zdecydowałam na laserowe Usuwanie Tatuażu w klinice Neonia w Krakowie. Mam dwa tatuaże, z czego jeden był naprawdę głupotą młodości, więc chciałam się go pozbyć. Mają nowoczesny sprzęt, więc odbyło się to stosunkowo bezboleśnie, a co najważniejsze szybko :)
Maritani
 

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez cumel » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:18

ja bym jednak uważał z takimi zabiegami bo to może być niebezpieczne
cumel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:16

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez wiola0 » niedziela, 24 lutego 2019, 10:16

Jest to bezpieczne, jednak należy wybrać dobry i sprawdzony gabinet. Dużym plusem jest to, że zabieg jest bezbolesny.
wiola0
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2019, 09:28

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez maurycy32 » piątek, 1 marca 2019, 12:24

Ja jestem na tak - to ponoć zupełnie bezbolesne i coraz więcej zabiegów jest możliwe tą metodą, więc dlaczego być na nie? Widziałam gdzieś tam w tv chyba, że teraz nawet odsysanie tłuszczu np. z brzucha się ta metodą robi. Ciekawi mnie, jak to właściwie wygląda wszystko.
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez kolbam » sobota, 2 marca 2019, 12:32

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest bezbolesna depilacja laserowa Motus AX. Znacznie lepiej zainwestować raz i mieć spokój, niż oszczędzać, zresztą wcale nie tak wiele i cierpieć regularnie, prawda? :) Ale oczywiście jest wybór, więc można zostać przy plastrach... Jednak nie chodzi wyłącznie o to, że depilacja laserowa jest bezbolesna, co jest ważne lecz mogłoby nie być decydujące. Tym nie mniej trzeba pamiętać, że to właśnie fakt, że depilacja jest trwała. I nawet jeśli kiedyś trzeba będzie zrobić jakąś "dogrywkę", bo skóra ma jednak prawo po miesiącach "urodzić" gdzieś jakieś nowe włoski, to bezbolesna i trwała depilacja laserowa w przyszłości nie będzie miała konkurencji. Zabieg depilacji laserowej wykonany w dobrej klinice medycyny estetycznej, takiej jak np DeoBeauty, jest gwarancją, że zostanie to zrobione dobrze.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez kolbam » wtorek, 19 marca 2019, 16:33

Jagoda napisał(a):Ja jeżeli chodzi o sam laser, to stosowałam depilację laserową laserem vectus. Zabiegi, jak większość zabiegów dotyczących estetyki wykonuję w Centrum Estetyki Princesse na Ołtaszyńskiej. A co do cellulitu, to uważam, że lepsze efekty daje endermologia

To prawda, laserowa depilacja jest bardzo dobra i trwałe efekty. A jeśli jeszcze do tego nie boli, to już jest komplet zalet (no, może cena jeszcze ;)
Ale tak serio, to faktycznie chyba jednak nie ma co się męczyć z wyrywaniem włosów plastrami nawet jeśli da się wytrzymać. Na pewno można prócz tej wymienionej, polecić też depilację laserową Motus AX. Ta akurat jest w Skierniewicach, ale z pewnością w Łomży gdzieś podobne urządzenie już funkcjonuje.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez Milosz5 » środa, 27 marca 2019, 16:53

Czemu nie? To bardzo wygodna sprawa, szczególnie pod kątem częstotliwości zabiegów.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Zabiegi laserem?

Postprzez karolinaor » środa, 3 kwietnia 2019, 11:58

Też zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale dość sporo one kosztują,a nie wiem czy są warte swojej ceny i czy efekt będzie zadowalający?
karolinaor
 
Posty: 24
Dołączył(a): czwartek, 17 stycznia 2019, 14:07

Postprzez » środa, 3 kwietnia 2019, 11:58

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron