Trądzik

Re: Trądzik

Postprzez madga » piątek, 14 września 2018, 15:39

Warto zdecydować się na tabletki, bo działają od wewnątrz, a kremy i maści jedynie od zewnątrz i nie eliminują trądziku. Tutaj: http://polskakobieta.pl/tabletki-na-tradzik/ znajdziesz najlepsze preparaty na trądzik, które dostaniesz bez recepty
madga
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 12:50

Postprzez » piątek, 14 września 2018, 15:39

 

Re: Trądzik

Postprzez gadulka » czwartek, 22 listopada 2018, 09:13

Witam,ja mam problem nie o tyle z trądzikiem,co z łuszczycą...jest to mój wielki kompleks...i nie wiem co z tym zrobić. Słyszałam o fototerapii,ale ni mam za dużo informacji na ten temat. Przyjaciółka podesłala mi to https://febumed.pl/porady/92-Fototerapia-w-leczeniu-luszczycy co sądzicie? Macie może jeszcze jakieś artykuly dotyczące tego tematu? Chętnie poczytam na ten temat.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Trądzik

Postprzez Gość » sobota, 15 grudnia 2018, 04:37

patiiii napisał(a):Ja zaczęłam robić raz w tygodniu maseczkę typu peel off i widze, że wypryski zaczynają wychodzić rzadziej. Oczywiście nie można przeginać, ale taka forma oczyszczania mi osobiście służy. Polecam jednak raczej delikatne maski jak ta od Bielendy Hydra Care z aloesem


Mając trądzik uważałabym z maskami peel off, jak są stany zapalne to można sobie zaszkodzić i np roznieść sobie niedoskonałości po całej twarzy. Ja bym radziła w przypadku trądziku iść do specjalisty, który dobierze terapię. A na blizny i przebarwienia najlepiej działa laser :) takie kuracje i zabiegi robią w Klinice Krajewski, polecam to miejsce :)
Gość
 

Re: Trądzik

Postprzez ania23 » piątek, 8 marca 2019, 11:37

Hej :)
Ja też od kilku miesięcy mam problem z trądzikiem i zamierzam wybrać się z tym problemem do dermatologa. Moja znajoma powiedziała mi, że klinika dermatologii katowice to miejsce godne zaufania i w którym pracują doświadczeni i życzliwi specjaliści, dzięki którym wyleczyła swój trądzik. Chciałbym jednak zasięgnąć więcej opinii i stąd pytanie do Was - czy znacie może tę klinikę i możecie ją polecić? Z góry dziękuję za wszystkie opinie! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Trądzik

Postprzez Lingwistka » wtorek, 12 marca 2019, 10:50

Ja mój trądzik wyleczyłam stosując codziennie rano i wieczorem naturalne mydło glicerynowe. Wystarczy regularne stosowanie i już po tygodniu powinny być widoczne efekty.
Lingwistka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 10:43

Re: Trądzik

Postprzez Wiolcia1972 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 18:48

Również zgodzę się z opiniami, że czasami lepiej zainwestować w wizytę u specjalisty z siostrą byłam w Klinice Krajewski, jej akurat leczyli blizny potrądzikowe ale bodajże w ofercie mają także inne zabiegi skierowane dla osób z problemem trądziku :)
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Trądzik

Postprzez Kamilena » środa, 24 kwietnia 2019, 12:21

Polecam z doświadczenia do oczyszczania skóry Detoksykująco – nawilżającą piankę do mycia twarzy Black Sugar Detox. Znacznie redukuje powstawianie wyprysków i skutecznie niweluje - wysusza już istniejące.
Kamilena
 

Re: Trądzik

Postprzez iga95 » środa, 15 maja 2019, 13:16

http://www.najlepsze-porady.pl/uroda/ja ... szczy.html - Polecam dobre porady na trądzik :D
iga95
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 6 marca 2019, 11:41

Re: Trądzik

Postprzez cocor » wtorek, 21 maja 2019, 14:31

Hejka, mam ostatnio wielki problem z trądzikiem różowatym. Na https://salonceleste.pl/leczenie-tradziku-rozowatego/ widziałam bardzo dobry zabieg który może mi z tym pomóc ale trochę się boję i nie wiem czy się na niego zdecydować czy nie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w tym temacie
cocor
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 14:19

Re: Trądzik

Postprzez alicjaalka » wtorek, 4 czerwca 2019, 06:26

Jeżeli zależy ci na tym by szybko i skutecznie uporać się ze swoim problemem to wybierz się do Kliniki Krajewski mnie całkowicie wyleczyli z przebarwień :D pozbyłam się również głębokich blizn
alicjaalka
 

Postprzez » wtorek, 4 czerwca 2019, 06:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron