Trądzik

Re: Trądzik

Postprzez Lucyna » sobota, 19 grudnia 2015, 18:19

U mnie idealnie spisał się IQface. Kupowałam na Allegro. Dzisiaj nie ma po nim nawet śladu
Lucyna
 

Postprzez » sobota, 19 grudnia 2015, 18:19

 

Re: Trądzik

Postprzez IQFace » niedziela, 3 stycznia 2016, 15:22

Ja wybrałam IQface (zresztą dlatego też wybrałam sobie taki nick). Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po 3 miesiącach od połknięcia pierwszej tabletki pozbyłam się trądziku całkowicie... :D
IQFace
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:20

Re: Trądzik

Postprzez Solcia » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:10

Ja stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, w końcu pozbyłam się trądziku
Solcia
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:31

Re: Trądzik

Postprzez Karpik » piątek, 8 stycznia 2016, 22:45

Ja też stosowałam IQface, kupiłam go na Allegrow pakiecie 2+1 gratis i jestem jak najbardziej zadowolona, dzisiaj nie mam nawet śladu po trądziku
Karpik
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:41

Re: Trądzik

Postprzez Malwina » piątek, 15 stycznia 2016, 21:27

Ja na trądzik stosowałam IQface, Efekt jak dla mnie rewelacyjny, bo po trzech miesiącach trądzik znikł zupełnie, nie ukrywam,że aż tak dobrego działania to się nie spodziewałam, i było ono dla mnie mimo wszystko miłym zaskoczeniem
Malwina
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:44

Re: Trądzik

Postprzez Agnieszka » poniedziałek, 15 lutego 2016, 22:30

Ja w walce z trądzikiem zastosowałam IQface. W moim przypadku okazało się to idealnym rozwiązaniem. Po 3 miesiącach po trądziku nie było najmniejszego śladu
Agnieszka
 

Re: Trądzik

Postprzez Mariolka » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:11

Ja też bym zgodziła się z tym że w przypadku problemów z trądzikiem optymalnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie IQface
Mariolka
 

Re: Trądzik

Postprzez Patrycja » sobota, 26 marca 2016, 13:18

Ja też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu pozbyłam się całkowicie trądziku. Wcześniej próbowałam kilka razy i nie było prawie żadnego efektu
Patrycja
 

Re: Trądzik

Postprzez Sabinka » czwartek, 21 kwietnia 2016, 21:08

Ja też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, trądziku pozbyłam się w 3 miesiące, dla mnie to wielki sukces, bo byłam już kresu wytrzymałości... 5 lat walki...nareszcie sukces...
Sabinka
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2016, 16:51

Re: Trądzik

Postprzez Werruńka » środa, 27 kwietnia 2016, 21:13

Ja też stosowałam iqface, kupiłam w promocji na stronie http://iqface.pl i nie ukrywam, że pomimo początkowych obaw co do skuteczności, bo wcześniej na kilku śrkdkach się zawiodłam, to tym razem miło się rozczarowałam i z trądzikiem pożegnałam na zawsze
Werruńka
 

Postprzez » środa, 27 kwietnia 2016, 21:13

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości