Depilacja okolic bikinii

Depilacja okolic bikinii

Postprzez gość » piątek, 14 listopada 2014, 00:10

Idzie lato więc czas na depilację okolic bikini.Zawsze miałam z tym problem ,ponieważ jestem bardzo wrażliwa na ból.Samo depilowanie depilatorem nóg jest czymś koszmarnym ,nie wspominając o okolicach bikini.Kosmetyczka u której jestem zapisana na zabieg poleciła mi zakupienie kremu znieczulającego.Poszłam do apteki a tam się okazało że jedyny krem jaki mają jest na receptę.Od znajomej dowiedziałam się że krem bardzo podobny można kupić w internecie na stronie www.kremyznieczulajace.pl zdecydowałam się na zakup kremu Deep Numb.Jutro mam pierwszą depilację ,jeżeli ten krem okaże się skuteczny to następne w kolejności będą pachy.
gość
 

Postprzez » piątek, 14 listopada 2014, 00:10

 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Paulinka83 » piątek, 14 listopada 2014, 00:11

Dla mnie jak depilacja woskiem to tylko tutaj http://timeforwax.pl/ i tylko woskiem Magic Wax. A jeszcze jak odpowiednio sie przygotujemy to ta depilacja wcale nie jest tak bolesna jak mogłoby sie wydawać.
Paulinka83
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez pokrzywka » środa, 3 czerwca 2015, 13:49

Nie korzystałam z kremów znieczulających choć słyszałam, że są skuteczne. Ja muszę się dobrze przygotować psychicznie a wówczas nie boli tak bardzo;)
pokrzywka
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2015, 13:27

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Paulinka » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:06

W moim przypadku wystarczy zwykła maszynka do golenia....
Paulinka
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez DanielaMT77 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 14:03

Bo może jeszcze nie wiesz jak dobrze jest się wydepilować laserowo :) Bardzo wygodna opcja, pare zabiegów i masz depilację z głowy :) Znajoma była w salonie Skinline depilacja gliwice , co prawda nie na bikini ale na pachach i bardzo sobie chwalila zabieg. Szybko sprawnie i przy milej obsludze.
DanielaMT77
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 07:37

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Jowa » piątek, 4 sierpnia 2017, 05:39

Słuchaj, cała ta depilacja to czasami jest dość skomplikowania, ja myślałam nad depilacją laserową, wtedy przez długi czas ma się spokój z odrastającymi włoskami. https://rodzinazdrowia.pl/slodka-gladko ... ta-cukrowa potem jednak stwierdziłam, ze na obecny czas i tak muszę jakoś sobie radzić, dlatego wysłałam wam link z pastą cukrową, świetna rzecz. A same włoski odrastają po około 3-4 tygodniach.
Jowa
 

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:32

Moim zdaniem nie warto inwestować w sprzęt ponieważ ten sprzęt, który ty sobie kupisz będzie o wiele słabszy od tego, który jest w salonie kosmetycznym. Najlepszym sposobem jest depilacja laserowa w salonie kosmetycznym, jest ona długotrwała więc polecam każdej Pani/Panu. :)
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez zielonyjablecznik » sobota, 2 września 2017, 21:21

depilatory w ogóle są bardzo bolesną metodą depilacji
zielonyjablecznik
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 2 września 2017, 20:51

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez glucio » środa, 11 października 2017, 01:25

Jeżeli chcecie wiedzieć jak się depilować, by nie było to bolesne, to warto przeczytać artykuł na blogu http://e-pomadka.pl/depilacja-jak-robic-to-bezbolesnie/
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez Kwiatewa » piątek, 13 października 2017, 12:46

Ponieważ depilacja bikini jest najbardziej bolesna i najczęściej po depilacji mamy problemy z odrastającymi włosami, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Mam na myśli laser a nie IPL. Na portalu Wejdź na http://moment.pl, wybierz lub wpisz miasto w którym mieszkasz i wybierz usługę która cię interesuje. Porównaj oferty salonów, wybierz i zarezerwuj wizytę w tym, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom.
Kwiatewa
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota, 1 lipca 2017, 19:33

Postprzez » piątek, 13 października 2017, 12:46

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość