Depilacja okolic bikinii

Re: Depilacja okolic bikinii

Postprzez kolbam » sobota, 6 kwietnia 2019, 03:04

W Skierniewicach można to zrobić np. w Klinice Medycyny Estetycznej Deobeauty. To jest bardzo dobre rozwiązanie, bo warto pamiętać, że depilacja laserowa Motus AX jest nie tylko bezbolesna, ale też trwała. Dlatego tak, czy inaczej warto to zrobić :D
kolbam

Postprzez » sobota, 6 kwietnia 2019, 03:04

Postprzez Łucja » środa, 24 kwietnia 2019, 12:25

Moim ulubieńcem w tej dziedzinie jest Krem do depilacji z alantoiną Vanity Gładkie Ciało Bielendy. Nie zostawia podrażnień, które były moją udręką przy depilacji bikini i ma przyjemniejszy zapach niż reszta tego typu kremów.
Łucja

Postprzez Milosz5 » czwartek, 2 maja 2019, 09:12

Jasne, to bardzo przydatna rzecz. Zresztą, z jakiegoś powodu tyle kobiet wykorzystuje dzisiaj te zabiegi. Na pewno powinniście postawić na to, by przejść je w takich miejscach jak http://www.depicare.pl/laserowa-depilac ... -warszawa/ Dzięki temu będziecie w stanie o wiele efektywniej rozwiązać kwestie dotyczące Waszego wyglądu.
Milosz5

Postprzez kolbam » czwartek, 9 maja 2019, 12:43

gość napisał(a):Idzie lato więc czas na depilację okolic bikini.Zawsze miałam z tym problem ,ponieważ jestem bardzo wrażliwa na ból.Samo depilowanie depilatorem nóg jest czymś koszmarnym ,nie wspominając o okolicach bikini.Kosmetyczka u której jestem zapisana na zabieg poleciła mi zakupienie kremu znieczulającego.(...)

No i po co?! Przecież już teraz nie ma powodu, żeby dać się tak dręczyć. Masz do dyspozycji bezbolesną depilację laserową i w każdym mieście prawdopodobnie da się to zrobić. Jasne, że jest drożej, ale jak odliczysz koszty kremów, plastrów, wizyt u kosmetyczki, dermatologa itd, to okaże się, że w sumie jest taniej. Bo to jest dość trwały zabieg jednak i zwłaszcza w tych miejscach przecież boli szczególnie, więc nie ma powodu, żeby się katować :)
kolbam

Postprzez lullka » czwartek, 30 maja 2019, 20:10

Ja się boję bólu i dlatego okolice bikinii depiluję kremem veet do suchej skóry tym 3 minutowym, efkt super, bez podrażnień, szybko można się pozbyć włosków nawet tych krótkich. I do tego tak ładnie pachnie, jedyny w sumie krem który ma ładny zapach
lullka

Postprzez Aleks3 » piątek, 31 maja 2019, 17:19

Musze w końcu znaleźć taki krem, który faktycznie zadziała :(
Aleks3

Postprzez Mania » piątek, 31 maja 2019, 22:15

To spróbuj np. veet. U mnie żaden inny krem nie działał lepiej, ostatnio używam nawet takiego, który działa w 3 minuty i jest bardzo delikatny nawet dla wrażliwej skóry/
Mania

Postprzez kolbam » niedziela, 2 czerwca 2019, 20:03

gość napisał(a):Idzie lato więc czas na depilację okolic bikini.Zawsze miałam z tym problem ,ponieważ jestem bardzo wrażliwa na ból.Samo depilowanie depilatorem nóg jest czymś koszmarnym ,nie wspominając o okolicach bikini.(..)

No, ja się ni dziwię. Generalnie żaden krem tego nie złagodzi bardzo wyraźnie. Może jednak depilacja laserowa, bo to na długo załatwia problem i włosków i bólu :)
kolbam

Postprzez Orina » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 21:15

Jasne, że depilacja laserowa jest fajnym rozwiązaniem, ale po pierwsze to dość kosztowna sprawa, a po drugie, w takiej sytuacji jak np. u mnie, gdzie mam jasne włosy, raczej może się nie sprawdzić. Dlatego u mnie zestaw plastry z woskiem z Veet, do depilacji nóg (praktycznie przez miesiąc nogi gładkie) a pachy i strefę bikini tym trzyminutowym kremem do depilacji:)
Orina

Postprzez Rea » sobota, 22 czerwca 2019, 16:13

Jakoś nie chcę się kusić na depilację laserową, zwłaszcza okolic bikini. Mam sprawdzony sposób krem do depilacji Veet do skóry wrazliwej. Łatwo się aplikuje, nawilża skórę no i włoski nie wrastają , a nie odrastają nawet do 7 dni.
Rea

Postprzez » sobota, 22 czerwca 2019, 16:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda