Wpływ odchudzania na skórę

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Weronika 22 » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:18

Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, a co do skóry... no cóż, jak ktoś ma nie wiem 100 kg nadwagi, to zostaje tylko operacyjnie się tego pozbyć
Weronika 22
 

Postprzez » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:18

 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez lonia » wtorek, 8 maja 2018, 16:00

Nie dziwne, że dieta wpływa na ogólny wygląd, a wiec też na skórę. To czy jest to pozytywny wpływ, czy negatywny to już jest inna sprawa.
lonia
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2018, 14:09

Postprzez kamila N » środa, 9 maja 2018, 19:54

U mnie po zastosowaniuSlimunox waga spadła bardzo ladnie i nie mialam problemów ze skórą
kamila N
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez fitciak » wtorek, 3 lipca 2018, 14:11

niestety przy dużej zrzutce kg może się poajwić nadmiar skóry, dlatego dobrze jest nie chudnąć za dużo od razu.
fitciak
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota, 19 maja 2018, 22:52

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez prawilna » niedziela, 16 września 2018, 12:04

Wiadomo, że odchudzanie to ciężki czas zarówno dla naszej skóry. Ale odpowiednia pielęgnacja może naprawdę zdziałać cuda, dlatego używajmy specjalistycznych kremów i balsamów by nasza skóra była nawilżona i jędrna. U mojej siostry po stracie kilku kilogramów pod oczami zaczęły się pogłębiać cienie pod oczami, może to ze zbyt dużego wysiłku, sama nie wiedziała. Ale też tutaj zaczęła działać odpowiednim kremem Remescar i po kilku dniach wygląda zdecydowanie lepiej jej skóra wokół oczu
prawilna
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez ekologiczna » niedziela, 28 października 2018, 03:04

Wszystko zależy od tego jak się odchudzamy. Kiedy stosujemy drastyczne diety, bardzo negatywnie odbija się to na skórze. Jeżeli jemy zdrowo jemy i ćwiczymy przy tym to możemy się spodziewać tylko pozytywnych efektów. Ja całkowicie odstawiłam cukier i uważam to za najlepszą decyzję. Napoje bez cukru sklep - polecam zajrzeć do oferty i ograniczyć substancje słodzące, bo to one wyrządzają nam największą krzywdę.
ekologiczna
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 21 września 2018, 07:11

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Koala » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 11:19

No nie da się ukryć, że jeśli ma się dużą nadwage to po zrzuceniu nadprogramowych kilogramów skóra traci jędrność. Odchudzanie powinno być przemyślane, dlatego najlepeij zdac sie na pomoc ekspertów. Je się zastanawiam na wczesami odchudzającymi nad morzem. Znalazłam ciekawą ofertę tu https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . Czytałam, że te wczasy są bardzo skuteczne bo jest tam dobrze dobrana dieta, ponadto jest bardzo dużo ruchu więc szybko traci się na wadze. Myślę, że to opcja do rozważenia bo juz mam dość swojej tuszy ;/
Koala
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 11:11

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Blue852 » sobota, 8 grudnia 2018, 18:01

av0kado napisał(a):Warto też stosować produkty oczyszczajace. Z takiego działania znana jest m.in. kasza jaglana.


Potwierdzam! Kasza jaglana ma właściwości lecznicze i odżywcze, które skutecznie wspierają walkę ze zbędnymi kilogramami. Ze względu na zawartość licznych składników mineralnych powinna być ona spożywana w zasadzie przez każdego. Co ciekawe, może znajdować się ona w diecie chorych na celiakię, ponieważ nie zawiera glutenu. Warto jednak wiedzieć, jak prawidłowo ugotować kaszę jaglaną. Na stronie http://melvit.cba.pl/2018/07/23/jak-pow ... -i-peczak/ znajduje się ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że rozjaśni wszelkie wątpliwości. :)
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez bratencja » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 18:08

Odchudzanie z głową nie powinno miec wpływu na skóre. Ja zaczelam od porady dietetycznej w Wawie w Panaceum na JP II a potem zapisalam sie u nich dodatkowo na trening EMS (tj z elektrostymulacja). Dodatkowo staralam sie spedzac duzo czasu w ruchu (rolki, rower, basen a nawet dluuugie spacery z psem) i unikalam słodyczy jak ognia. Moje poswiecejnie zaangazowanie i motywacja sprawily ze moja sylwetka wyglada jaknalezy, nie mam obwislej brzydkiej skory nigdzie i jestem szczesliwa ze mieszcze sie w rozmiar M :D
bratencja
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez kolbam » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 22:31

Odchudzanie plus sport i przyzwoite kosmetyki, dobrze dobrane do rodzaju skóry, to oczywiście podstawa, ale warto pomyśleć też o innych sposobach czy to nawilżania skóry czy też jej ujędrniania. Zabiegi na ciało jak Zaffiro czy Magnifico ale też szereg innych, w tym nawet dobry masaż, powtarzany regularnie, także poprawi kondycję skóry.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 22:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron