Wpływ odchudzania na skórę

Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Dosiaczek » piątek, 14 listopada 2014, 00:14

W końcu mogę się zacząć odchudzać po ciąży. Zdecydowałam się na suplement o nazwie Foreverslim. Jedynie nad czym się zastanawiam, to wybranie odpowiedniego dodatkowego środka dla skóry... co możecie polecić?
Dosiaczek
 

Postprzez » piątek, 14 listopada 2014, 00:14

 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Kowalska » piątek, 14 listopada 2014, 00:14

Nie rozumiem troszkę pytania, ja się odchudząłam za pomocą Foreverslim i żadnych problemów ze skórą nie miałam ani nie mam.
Kowalska
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez ojotka » piątek, 14 listopada 2014, 11:46

BArdziej moim zdaniem wpływ na skórę ma nasze tycie niż odchudzanie, to w trakcie tycia powstają rozstępy a nie odwrotnie, a co do FS, to uważam, ze z tym środkiem schudniesz, nie mniej nie przesadzaj z intensywnością
ojotka
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 14 listopada 2014, 10:23

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez erynia » wtorek, 18 listopada 2014, 21:11

A tu jest błąd w myśleniu.Odchudzanie ma ogromny wpływ na stan naszej skóry.Jeżeli schudniesz bardzo dużo i w szybkim tempie w trakcie odchudzania nie zadbasz o skórę to efekt będzie taki że skóra będzie bardzo zwiotczała.Również odchudzałam się z tabletkami Foreverslim ale w trakcie odchudzania dbałam o stan skóry stosując dobre kosmetyki i masaże.Efekt jest taki że schudłam ale skóra jest jędrna i sprężysta.Wspomnę tylko o chłopaku który schudł 70 kg obejrzyjcie film jak teraz wygląda jego skóra.
erynia
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez mis » środa, 11 marca 2015, 20:31

Również odchudzałam się stosują Foreverslim schudłam sporo.Ale dwie ciąże kilkukrotne próby odchudzania skończyły sie tym że moja skóra nie wygląda zbyt dobrze co tu dużo gadać jest zwiotczała.Ale i z tym można sobie poradzić stosując odpowiednią bieliznę.Mam taka i noszę ciuch takie jak chce.
mis
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Paulina » piątek, 10 kwietnia 2015, 21:04

Zgadzam się, odchudzanie jak najbardziej tak, jednak trzeba pamiętać też o skórze, aby po odchudzaniu nie mieć dodatkowej spódniczki, między innymi z tego powodu stosowałam Foreverslim, bo śroek owszem wspomaga odchudzanie, ale tez dobrze wpływa na elastycznośc skóry
Paulina
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez fasolka » sobota, 11 kwietnia 2015, 20:34

Staram się odżywiać zdrowo jestem też zwolenniczką zdrowego stylu życia i nie czuje się " jakobym trułą się tabletkami" Stosuję Foreverslim wspomagająco podczas diety i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie ma w jego składzie nic co w jakikolwiek sposób mi przeszkadzało. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na zmianę stylu żywienia.
fasolka
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Aska1980 » niedziela, 24 maja 2015, 20:26

Moim zdaniem duży wpływ ma odchudzanie na to w jakim staniu ma dama osoba skórę, nie mniej jeżli ktoś odchudza się mądrze, to nie ma z tym specjalnych problemów. Sama się odchudzałam Foreverslim, schudłam ładnych kilka kilogramów i nie mam problemów z obwisła skórą, ale prawda jest taka, ze warto było po prostu zastosować Foreverslim
Aska1980
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:01

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Weronika » sobota, 18 lipca 2015, 09:56

Jeżeli odchudzasz się z głową, to znaczy, że powiedzmy nie głodzisz się dwa tygodnie, nie bierzesz zamiast faktycznych środków wspomagajacych proces odchudzania, nie wiem tylko tabletek na przeczyszczenie i nie masz planów zgubienia 20 kg w miesiąc, nawet za cenę życia, to nie ma się co obawiać o skórę. Podkreślam, trzeba robić to tylko zgłową. Sama miałam do zrzucenia 30 kg. Proces rozpoczęłam ponad rok temu. Dieta, ćwiczenia i foreverslim przez 3 miesiące, schudłam 14 kg.Praktycznie pół roku przerwy, tak aby właśnie nie było problemów ze skórą. Po czym znów foreverslim, dieta i ćwiczenia. Teraz łącznie schudłam 31 kg. I nie mam żadnej spódniczki w obwisłej skóry...
Weronika
 

Re: Wpływ odchudzania na skórę

Postprzez Yoko » czwartek, 24 września 2015, 21:18

Tu należy uważać, sama sie odchudzałam, stosując i dietę i ćwiczenia i foreverslim, nie mniej gdybym miała do zrzucenia na raz więcej jak 20 kilo, to podzieliłabym to na 2 etepy, właśnie ze wzgledu na możliwości takie a nie inne regeneracyjne skóry. No chyba, że kogoś stac na plastykę...
Yoko
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:49

Postprzez » czwartek, 24 września 2015, 21:18

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron