Suplementacja

Re: Suplementacja

Postprzez Trele » sobota, 23 czerwca 2018, 11:06

Od jakiegoś czasu zamawiam różne lekarstwa z apteki internetowej. Również zamówiłam kilka specyfików związanych z szybszą przemianą materii. Na przykład zamówiłam to: https://www.allecco.pl/20103,olimp-ther ... -kaps.html
Doradzili mi ten suplement na infolinii. I uważam, że trochę mi to pomaga w szybszym spalaniu tłuszczyku.
Trele
 

Postprzez » sobota, 23 czerwca 2018, 11:06

 

Re: Suplementacja

Postprzez Intenso01 » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:21

Jeśli mowa o suplementacji, trzeba pamiętać, że nie może ona być zamiennikiem naturalnie dostarczanych witamin a jedynie być dla nich dodatki. Ja witaminki i inne suplementy zamawiam od lat z ichemia.pl, mają niewysokie ceny a paczki od nich dochodzą bardzo szybko.
Intenso01
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:08

Re: Suplementacja

Postprzez Żabka1 » wtorek, 24 lipca 2018, 16:33

Ja po prostu stosuję błonnik. Jest tani, a jest bardzo ważny dla organizmu. Zamawiam sobie cały zapas wraz z innymi lekarstwami z tej apteki internetowej: https://aptekapomocna24.pl/product-pol- ... letek.html
Z ananasem, który też jest świetny na układ trawienny.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Suplementacja

Postprzez karina.tramp » niedziela, 30 grudnia 2018, 15:16

czy stosujecie biały cukier czy zamieniłyscie go na coś innego i co? ponoć tu lepsze są zdrowe słodziki które smakują neutralnie słodko:) nie zmieniając smaku potraw ale czy to nie chwyt marketingowy?
karina.tramp
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 30 grudnia 2018, 15:10

Re: Suplementacja

Postprzez Damei » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 17:01

Nie biorę wielu suplementów, raczej podstawowe magnez i zimą witaminę D3, do tego teraz, kiedy się odchudzam dodatkowo Extreme Slash, spalacz w kapsułkach, z bardzo dobrym składem. Naprawdę daje kopa przed treningiem, udało mi się schudnąć już 4 kilogramy, jestem z siebie zadowolona :)
Damei
 

Re: Suplementacja

Postprzez poira » poniedziałek, 15 lipca 2019, 06:54

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Adę kom. 731 154 299, u nij znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem marca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
poira
 

Re: Suplementacja

Postprzez Psytka » czwartek, 25 lipca 2019, 11:19

Obecnie wiele osób stosuje suplementy. Ważne, żeby robić to z głową i dobierać konkretne preparaty dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli nie wiecie kiedy wprowadzić do swojej diety suplement i jak wybrać odpowiedni środek to zerknijcie na stronę http://tantus.pl/warto-stosowac-suplementy-diety/ . Tu znajdziecie podstawowe informacje o suplementach, ich składzie i wskazaniach do zastosowania.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Suplementacja

Postprzez myszka225 » środa, 31 lipca 2019, 20:49

Ale na co te suplementy chcecie łykać? Poszukajcie na doz.pl, może tam coś odpowiedniego się znajdzie?
myszka225
 

Re: Suplementacja

Postprzez alasla » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 19:09

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Moniki (kom.517 906 693). Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
alasla
 

Re: Suplementacja

Postprzez Origami » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:19

suplementy .... szkoda ryzykowac zdrowie zazywajac takie specyfiki,ktore nie zostaly przebadane przez laboratoria medyczne. Na Twoim miejscu po prostu bym cwiczyla i pila duzo wody - to sie zawsze sprawdza. Ja nawet ostatnio zakupilam sobie bieznie i orbitreka stad https://www.e-insportline.pl/fitness - teraz dzieki temu cwicze regularnie i widac tego efekty.
Origami
 

Postprzez » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron