fryzjerki

fryzjerki

Postprzez dariawaria » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:33

Cześć,

czy znajdę tu jakieś fryzjerki bądź amatorki fryzjerstwa, które je kochają całym sercem? Zastanawia mnie gdzie zaopatrujecie się w akcesoria dla fryzjerów? Macie sprawdzone sklepy, strony? Chodzi o coś dobrego a nie też bardzo drogiego :)
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Postprzez » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:33

 

Re: fryzjerki

Postprzez novanida » wtorek, 3 kwietnia 2018, 11:52

Fryzjerką nie jestem, ale mogę polecić fajny salon - jak jesteś z Warszawy to sprawdź Beauty Club. Ja robiłam keratynowe prostowanie u nich (amazon keratin) i bardzo sobie chwalę, podejście do klienta dobre i znają się na tym co robią :)
novanida
 
Posty: 19
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 10:20

Re: fryzjerki

Postprzez malinowoowowowowo » wtorek, 8 maja 2018, 12:31

Ja chodzę do Akademii Perfect Hair, poleciła mi koleżanka i teraz już nie pójdę nigdzie indziej. To są ludzie, którzy kochają włosy, super są i mają świetne podejście do klienta. Odwazyłam się nawet na obcięcie włosów z długich na krótkie, gdzie zawsze się bałam ;)
malinowoowowowowo
 

Re: fryzjerki

Postprzez Grażyna » wtorek, 5 czerwca 2018, 17:44

Moim zdaniem nie ma to jak skorzystać z usług faktycznego profesjonalisty. Takie zabawy w domu mogły być dobre z 30 lat temu. Przy okazji, jak na przykład będziecie w Poznaniu, to polecam Galeria Da Vinci
Grażyna
 

Re: fryzjerki

Postprzez lamijkaaaa » niedziela, 16 września 2018, 07:47

Prostowanie keratynowe fajna rzecz. Będę to robić regularnie teraz. Zachęcona pozytywnymi opiniami poszłam na zabieg Amazon Keratin i miałam najsilniejszą keratynę kładzioną. Wyszło fajnie, włosy proste :) błyszczą, same się układają... Warto :D
lamijkaaaa
 

Re: fryzjerki

Postprzez fretka21 » sobota, 26 stycznia 2019, 11:42

A co myślicie na temat przedłużania włosów? Czy któraś z was już wydłużała/ zagęszczała swoje? Na jaką metodę się zdecydowałyście? Ja właśnie planuję zakupić sobie na stronie remy-hair.pl zobacz włosy doczepiane na clip in. Często bywam na różnego typu okolicznościach, także chciałabym za każdym razem dobrze wyglądać dobrze. Mam dosyć długie włosy, ale są one cienkie dlatego też nie widać objętości. Sądzę, że dzięki włosom doczepianym uzyskam świetny efekt.
fretka21
 

Re: fryzjerki

Postprzez Janeeetka » wtorek, 21 maja 2019, 00:43

Mi zdecydowanie lepiej idzie testowanie umiejętności fryzjerek :) Ostatnio za namową przyjaciółki wybrałam się do In Harmony i jestem zachwycona kolorem jaki mi wykonali :) włoski wyglądają rewelacyjnie
Janeeetka
 

Re: fryzjerki

Postprzez EwuniaKa » środa, 22 maja 2019, 02:04

Hehe ja także nie ... :D za to wiem gdzie w stolicy najlepiej zagęszczają włosy :wink: Studio Miraflores, ja osobiście byłam na konsultacji z trychologiem ale znajoma przedłużała tam włosy i efekt jest zacny
EwuniaKa
 

Re: fryzjerki

Postprzez ania23 » piątek, 14 czerwca 2019, 11:06

Hej :)
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą fryzury. Nie wiem jednak, czy fryzura do okrągłej twarzy długie włosy będzie odpowiednia? Boję się trochę eksperymentować z włosami, żeby nie poszerzyć optycznie mojej twarzy :( Jeśli macie dla mnie jakieś rady, to będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: fryzjerki

Postprzez evelona » sobota, 15 czerwca 2019, 19:57

ja to juz tyle fryzjerek przetestowalam, ze chyba moge sie juz nazwac ekspertem :) jednak metoda prob i bledow udalo mi sie znalezc swietny salon- Figaro w Warszawie, tam zajmuja sie wlosami naprawde z pasja, maja wiedze i doswiadczenie, a to bardzo wazne
evelona
 

Postprzez » sobota, 15 czerwca 2019, 19:57

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron