Przedłużanie włosów

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez guran » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:23

Jedni nie mogą się obejść bez przedłużania, inni bez cięcia, a ja muszę ze sklepu https://ktpi.pl/category/koloryzacja-wl ... -do-wlosow wciąż zamawiać farby do włosów bo mój naturalny kolor to... rudy dlatego chyba sami rozumiecie czemu farbuje włosy. Nie podoba mi się mój naturalny kolor więc nieustannie go zmieniam. Farby do włosów mocno je niszczą?
guran

Postprzez » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:23

Postprzez Patricia » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 15:43

Przedłużanie??? A nie lepiej postawić na suplementacje, systematyczną pielęgnację oraz regularne podcinanie końcówek :D :D :D ja od ponad pół roku stosuję taką metodę i moja fryzjerka z In Harmony już zauważyła znaczną różnicę w wyglądzie i długości moich włosków 8-)
Patricia

Postprzez Liv » wtorek, 8 października 2019, 09:26

Jak przedłużanie włosów to tylko studio Miraflores :) Od dwóch lat przedłużam tam włosy nowoczesną metodą, która gwarantuje naturalny efekt, przy czym jest niezwykle bezpieczna dla naturalnych włosów :)
Liv

Postprzez ewulka52 » piątek, 25 października 2019, 13:54

Również polecam wam studio Miraflores :) jestem po swoim pierwszym przedłużaniu włosów i powiem wam, że to jest to...burza włosów i naturalny efekt :)
ewulka52

Postprzez Żabka1 » wtorek, 29 października 2019, 13:05

Przedłużanie włosów to normalka w dzisiejszych czasach, sama zastanawiam się nad nimi https://www.clipinwlosy.pl bo znalazłam tam kilka włosów z odpowiednia długością dla mnie. Od lat mam problem z zapuszczaniem włosów i doczepienie to najbardziej optymalne rozwiązanie dla mnie.
Żabka1

Postprzez Luisa24 » środa, 13 listopada 2019, 15:35

Wczoraj byłam na przedłużaniu włosów w Miraflores i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona zarówno z uzyskanych efektów jak i obsługi :)
Luisa24

Postprzez » środa, 13 listopada 2019, 15:35

Poprzednia strona

Powrót do Uroda