Przedłużanie włosów

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez jolanta66 » czwartek, 27 września 2018, 09:44

Przedłużanie włosów może mieć fajny efekt, jednak na dłuższą metę strasznie osłabia włosy i po ściągnięciu wygląda to jeszcze gorzej.
jolanta66
 
Posty: 21
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2018, 11:30

Postprzez » czwartek, 27 września 2018, 09:44

 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Gość » czwartek, 22 listopada 2018, 10:29

Ja się zdecydowałam na przedłużanie, jak fryzjerka koncertowo... nie powiem co, no ale fryzurę miałam "dzięki" niej tragiczną. No i włosy za krótkie... Nie układały się w ogóle, a ja byłam załamana. Dlatego się zdecydowałam na przedłużanie, ale dowiedziałam się już jak poszłam, że robią też laserowe i na to ostatecznie padł mój wybór. Jestem mega zadowolona. Włosy naturalne, wszystko się super układa:) jakby co, to takie cuda robią w salonie Miraflores w Lomiankach:) ja dojeżdżam spod Warszawy, ale warto!
Gość
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez lapstick » wtorek, 27 listopada 2018, 14:22

O to prawda, w salonie Miraflores ja z kolei się czesałam na wesele, pięknie upięcie wyszło:) idealnie Panie mi dobrały fryzurę:) Włosy też tam przedłużałam i świetnie się wszystko trzyma, nie szkoda na naturalne włosy! A samopoczucie kobiety o 100% lepsze:)
lapstick
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez minska » piątek, 15 lutego 2019, 20:54

O a mogłabyś coś więcej napisać? Może jakieś foto? Widziałam właśnie, że w miraflores z hairdreams korzystają i dużo pozytywnych recenzji czytałam:) Może się skuszę
minska
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez stella93 » środa, 6 marca 2019, 17:11

Nigdy jeszcze nie byłam na przedłużaniu włosów, ale moim zdaniem to kompletnie zbędna sprawa. Jak ktoś chce mieć długie, to niech zapuszcza.. Bo te przedłużanie wcale , a wcale nie wygląda tak naturalnie. Co innego zagęszczanie, tu efekt może przypominać normalny, zdrowy włos. Widzę, że nie tylko mnie interesuje tematyka włosów, dlatego przypominam, że tu http://znawcaurody.pl/ dowiecie się wiele na ten temat.
stella93
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 23:03

co do zagęszczania to jest super sprawa jak ktoś ma problem z wypadaniem włosów. Najlepiej się wybrać do trychologa. Ja byłam w Miraflores u p. Elwiry i byłam bardzo zadowolona.
Gość
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Magdalenka8967 » środa, 17 kwietnia 2019, 13:16

Ja także zdecydowałam się na przedłużenie włosów, udałam się na konsultacje do Miraflores, oprócz spotkania z fryzjerką skorzystałam z porady trychologa, polecam teraz na głowie mam burze modnych fal :D :D :D
Magdalenka8967
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Gość » wtorek, 21 maja 2019, 00:48

Ja zamiast inwestować duże pieniądze wolałabym wybrać się do salonu na przeprowadzenie np. metamorfozy lub farbowanie...efekt wow mówię wam, sama zdecydowałam się na radykalne ścięcie włosów i koloryzację :D dziewczyny z In Harmony miały nie lada wyzwanie, ale dały radę :D
Gość
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez andzialis » piątek, 21 czerwca 2019, 09:49

Ja przedłużałam włosy w Miraflores i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :D w końcu mam włosy za ramiona a nie za ucho ...gęste i pełne zdrowego blasku :)
andzialis
 

Re: Przedłużanie włosów

Postprzez Lilunia789 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:52

A ja zamiast przedłużać wolę ciąć :) U mnie niestety przedłużone włosy się nie sprawdziły a dodatkowo bardzo zniszczyły moje naturalne dlatego też poprosiłam dziewczyny z In Harmony o małą metamorfozę :D skróciłam i przyciemniłam włosy i wiecie co...wyglądają o wiele zdrowiej :D i to bez doczepek
Lilunia789
 

Postprzez » poniedziałek, 22 lipca 2019, 22:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron