Trądzik - jaki krem ?

Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Ela78 » środa, 1 sierpnia 2018, 16:01

Jeśli masz cerę trądzikową, to zdecydowanie trzeba o nią zadbać jak najlepiej. Moja siostra zmaga się z tym od dawna ale cera poprawiła się jak zaczęła używać maseczkę z biocelulozy przeciwtrądzikową i krem regulujący sebum i przeciwtrądzikowy jednej marki Calluna Medica. I widać efekty. Może warto byś spróbowała skoro nic innego ci nie pomaga.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » środa, 1 sierpnia 2018, 16:01

 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez emika » poniedziałek, 3 września 2018, 11:38

U mnie dopiero odpowiednia dieta dała radę ;) A poza tym bardziej naturalna pielęgnacja i dobre oczyszczanie skóry
emika
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 24 maja 2018, 14:22

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Paulina » wtorek, 4 września 2018, 19:45

Oprócz zbilansowanej diety i odpowiedniej ilości snu polecam ograniczenie ostrego i dobrą pielęgnację skóry. Ja stosowałam i stosuje od jakiegoś czasu maseczkę węglową peel of od Bielendy z serii Carbo Detox i widzę, że cera jest oczyszczona a pory zwężone ;)
Paulina
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez ophra55 » środa, 13 marca 2019, 12:27

Przede wszystkim zacznij od pielęgnacji! Polecam [url=http://www.balneokosmetyki.pl/pl/p/Biosiarczkowa-maska-oczyszczajaco-wygladzajaca-do-twarzy%2C-szyi-i-dekoltu/103]maska siarczkowa[/url, który na mnie działa fantastycznie. Jestem pod wrażeniem tego jak moja cera przez miesiąc się zmieniła :)
ophra55
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 13 marca 2019, 12:05

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Ulaaa » poniedziałek, 20 maja 2019, 03:25

Moim zdaniem warto spróbować kremu nawilżająco-detoksykującego od Bielendy z serii Black sugar Detox. Odblokowuje pory, detoksykuje, łagodzi, goi, wzmacnia i nawilża. Widzę sporą różnicę na swojej skórze. Uważam, że to dobre połączenie i równowaga między oczyszcz, ale nie wysusz. Dużo produktów owszem oczyszcza, ale kosztem wysuszenia skóry - tutaj tego nie ma ;)
Ulaaa
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Łucja » środa, 26 czerwca 2019, 16:44

A mi się wydaje, że najlepsze rezultaty przyniesie jednak wykonanie profesjonalnego zabiegu, osobiście mogę polecić Ci Klinikę Krajewski, walczę tutaj ze swoimi problemami od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. Inwestycja w taki zabieg opłaca się o wiele bardziej niż zakup kolejnego kremu...
Łucja
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Zawleczka » wtorek, 16 lipca 2019, 10:53

To wszystko zależy od naszej skóry i jaki konkretnie problem mamy :) Ja, gdy miałam cerę naczynkową. W rozwiązaniu mojego problemu pomógł mi ten artykuł http://szlakgondoli.pl/odpowiednia-pielegnacja-skory/, ponieważ dowiedziałam się jak powinnam postępować i czego unikać. Najważniejsze to skonsultować się z fachowcem
Zawleczka
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 16 lipca 2019, 07:39

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Xeniia78 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:02

Bardzo dobre profesjonalne kosmetyki do skóry twarzy ma firma Nanili, pierwszy raz styczność z nimi miałam u swojej kosmetyczki, teraz testuję kilka produktów do codziennej pielęgnacji i jestem bardzo zadowolona z ich działania, kosmetyki z drogerii mogą się schować :D
Xeniia78
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez JudytaKowalczyk » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:05

Zamiast do drogerii polecałabym wam udać się z problemem do specjalisty, dzięki wam trafiłam do Kliniki Krajewski, obecnie jestem po konsultacji, ale rozmowa z lekarzem bardzo podniosła mnie na duchu, za tydzień pierwszy zabieg z laserem - trzymajcie kciuki kobitki :D
JudytaKowalczyk
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Mira » wtorek, 30 lipca 2019, 10:27

Ulaaa napisał(a):Moim zdaniem warto spróbować kremu nawilżająco-detoksykującego od Bielendy z serii Black sugar Detox. Odblokowuje pory, detoksykuje, łagodzi, goi, wzmacnia i nawilża. Widzę sporą różnicę na swojej skórze. Uważam, że to dobre połączenie i równowaga między oczyszcz, ale nie wysusz. Dużo produktów owszem oczyszcza, ale kosztem wysuszenia skóry - tutaj tego nie ma ;)


Bardzo dobre działanie na cerę trądzikową. Najlepszy krem do mojej problematycznej twarzy jaki do tej pory używałam.
Mira
 

Postprzez » wtorek, 30 lipca 2019, 10:27

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron