Fryzjer Warszawa

Fryzjer Warszawa

Postprzez bella_bella » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 11:54

Polecicie jakis fajny salon fryzjerski w Warszawie? Jak dotąd nie trafiłam na nikogo kto by umiał podciąć i ufarbować moje włosy dobrze :?
bella_bella
 

Postprzez » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 11:54

 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez hilihi » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 12:17

In Harmony. Ja zawsze chodzę do nich na farbowanie, przede wszystkim na blond, ostatnio robiłam sombre i też wyszło ładnie. Umieją się zająć włosami i doradzają, także nawet jeśli nie wiesz jaki kolor będzie dobry dla Ciebie, to podpowiedzą.
hilihi
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » piątek, 14 września 2018, 09:35

Ja polecę Miraflores, to co prawda pod Warszawą, bo w Łomiankach, ale warto dojechać moim zdaniem. Panie fryzjerki mają rękę do włosów, ładnie czeszą i strzyżą, a pani Elwira to specjalistka trycholog. Pomogła mi z wypadającymi włosami. Super też przedłużają włosy różnymi metodami, ja zawsze wychodzę zadowolona, co bym nie robiła :)
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez jankaaa1 » piątek, 12 października 2018, 11:24

Ja również polecę In Harmony, farbuję od lat na blondy ciemniejsze, jaśniejsze i odkąd tu przychodzę, to moje włosy wyglądają zawsze super :) polecam, fryzjerzy z sercem do włosów! :)
jankaaa1
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » poniedziałek, 29 października 2018, 13:54

Miraflores. To mój ulubiony salon. Pani Elwira to rzeczywiście dobra specjalistka, moje włosy zawsze były słabe, ale już nie wypadają i są w lepszej kondycji po kuracji zaproponowanej właśnie przez panią Elwirę. Do Łomianek warto dojechać po taką jakość usług:)
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » wtorek, 20 listopada 2018, 07:50

widzę że w in Harmony chwalicie blondy, a czy myślicie że podejmą się farbowania z dość ciemnego brązu na blond? ogólnie blond to mój naturalny kolor i niepotrzebnie tak przyciemniałam, bo mi nie pasuje :( może jakieś ombre czy coś, pasemka?
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez gladyys » czwartek, 22 listopada 2018, 07:09

Myślę że spokojnie, chociaż zależy od tego w jakim stanie teraz są Twoje włosy. Ale sombre to fajny pomysł, jeśli chcesz wrócić do naturalnego koloru nie będziesz musiała farbować, tylko zrośnie sobie ten ciemny i powinno być dobrze. Ale ja fryzjerką nie jestem, chociaż z włosami eksperymentuję :lol: polecam jednak iść do In Harmony i zobaczyć co zaproponują. Ale to fachowcy więc z niczym Cię nie zostawią ;)
gladyys
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Kasiaaaa » poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:05

Na Hożej jest salon dość fajny. Koleżanka ostatnio tam była na strzyżeniu i na prawdę jest zadowlona. W sieci można szukać opinii pod nazwą 1909fryzjerzy, zobacz.
Kasiaaaa
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez ksiezniczkasisi » poniedziałek, 26 listopada 2018, 20:13

ja polecam Salon Urody Figaro w Warszawie, wielokrotnie sprawdzilam na sobie, zarowno jesli chodzi o strzyzenie, koloryzacje jak i usługi kosmetyczne. za kazdym razem wychodziłam zadowolona, jesli chodzi o ceny to nie zdzierają z klienta, mysle ze bardzo przystepnie. obsluga bardzo na plus no i piekne wnetrze salonu, robi wrazenie.
ksiezniczkasisi
 
Posty: 371
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez rejczel2 » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 07:26

Powiem wam że zachęcona opiniami poszłam w sobotę do InHarmony właśnie i chciałam zrobić koloryzację na bardzo jasny blond, ale mi to odradzono ;) biorę to za plus, bo widać, że fryzjerzy się znają a nie robią wszystko jak leci. Ostatecznie skończyłam ze średnim ciepłym blondem i czuję się super w tym kolorze i chyba rzeczywiście tamten jasny by mi nie pasował ;) plus za poradę i plus za wykonanie usługi, także ja również mogę polecić :)
rejczel2
 

Postprzez » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 07:26

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość