Fryzjer Warszawa

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » wtorek, 18 grudnia 2018, 08:34

W Miraflores robiłam kiedyś badanie trychologiczne, bo wypadały mi włosy, pani trycholog bardzo miła sympatyczna dobrała mi metodę leczenia i zabiegi i włosy wróciły do dobrej kondycji. Także podepnę się co do profesjonalnego trychologa i polecę również. Ale w salonie są też utalentowane fryzjerki któe piękne upięcia robią, na wesele siostry gdzie byłam druhną zrobiły mi taki ładny misterny kok że wszyscy się zachwycali :) tyle że to nie sama Wawa a Łomianki, ale może ktoś ma niedaleko to warto podjechać.
Gość
 

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2018, 08:34

 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez altea » wtorek, 18 grudnia 2018, 10:57

ja chodziłam od fajnego na nowym mieście ale się zamknął i nie wiem czy się gdzieś przeniósł czy nie poszedł im biznes zwyczajnie :(
Mialenia to krem doskonały dla osób w każdym wieku https://mialenia.pl/
altea
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 10:39

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » środa, 19 grudnia 2018, 10:05

Może poszukaj czy gdzieś Twój sprawdzony fryzjer się nie przeniósł do jakiegoś innego salonu :)
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » czwartek, 3 stycznia 2019, 07:53

Gość napisał(a):W Miraflores robiłam kiedyś badanie trychologiczne, bo wypadały mi włosy, pani trycholog bardzo miła sympatyczna dobrała mi metodę leczenia i zabiegi i włosy wróciły do dobrej kondycji. Także podepnę się co do profesjonalnego trychologa i polecę również. Ale w salonie są też utalentowane fryzjerki któe piękne upięcia robią, na wesele siostry gdzie byłam druhną zrobiły mi taki ładny misterny kok że wszyscy się zachwycali :) tyle że to nie sama Wawa a Łomianki, ale może ktoś ma niedaleko to warto podjechać.


zgadzam się w zupełności, w miraflores pracuje super trycholog pani Elwira i widać że ma wiedzę. w ogóle super jest to, że robi badania specjalne i dzięki temu właśnie łatwiej dobrać odpowiednią kurację. miałam w miraflores przedłużane włosy akurat na wesele, ale zostały ze mną na sporo dłużej ;)
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez tatwoj12 » niedziela, 27 stycznia 2019, 19:58

Hmm powiem tak. Jeśli chcesz mieć dobrze ścięte włosy, fryzure dopasowana do Twojej urody plus dobrze ufarbowane włosy polecam Ci salon fryzjerski Magia Blondu. Prowadzi go bardzo doświadczona fryzjerka pani Danuta Cyboroń. Ja w tym salonie nie tylko farbowałam włosy, ale jak idę na Sylwestra czy na jakieś wyjście wieczorne to tez bardzo lubie tutaj przychodzić się uczesać. Pozdrawiam
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez kafika » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 13:46

Mój ulubiony salon :) Od ponad roku chodzę już tylko do pani Danusi. Nie dość, że bardzo sympatyczna to jeszcze najlepsza w swoim fachu.
kafika
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Gość » czwartek, 7 marca 2019, 14:24

Ja zawsze będę polecać In Harmony! W innych salonach niszczyli mi włosy rozjaśnianiem, a u nich wyszło mega i włosy są zdrowe. Warto sprawdzić :)
Gość
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Wiolcia1972 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 15:47

Widzę, że nie jestem sama :) Również polecam In Harmony, już od kilku lat dbają o moje włosy i jestem zachwycona :D co jakiś czas chodzę na pielęgnację - po żadnej odżywce moje włosy nie wyglądały tak ładnie jak po profesjonalnym zabiegu
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Aneczka » sobota, 11 maja 2019, 08:14

Ja zdecydowałam się na laserowe zagęszczenie włosów, nakłoniła mnie do tego profesjonalna opinia Pani trycholog z Miraflores :) Polecam każdemu, kto cierpi z powodu cienkich i przerzedzonych włosów, metoda Hairdreams u mnie sprawdziła się rewelacyjnie
Aneczka
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez KlaraKlaudyna » wtorek, 21 maja 2019, 01:53

Kochana polecam In Harmony, nie wiedziałam jak wielką krzywdę robię swoim włosom farbując je na własną rękę. Dopiero dziewczyny z salonu pokazały mi jak powinny wyglądać idealnie wyglądający kolor :D
KlaraKlaudyna
 

Postprzez » wtorek, 21 maja 2019, 01:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości