Fryzjer Warszawa

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez kaja1980 » środa, 22 maja 2019, 01:56

Jeżeli masz problem z włosami i skórą głowy to może wybierz się do Miraflores ... Byłam tam na konsultacji z trychologiem i przynajmniej poznałam przyczynę pogorszenia się stanu zdrowia moich włosów...
kaja1980
 

Postprzez » środa, 22 maja 2019, 01:56

 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez tatwoj12 » piątek, 31 maja 2019, 20:56

ja nie moge farbowac włosów na własna ręke bo mam je za gęste. I koniec końców nie wiem czy nie wyszłoby mnie to więcej. A tak pójde sobie do salonu , do Magii blondu w Wraszawie i jest w porządku. Mam taki kolor jak chce, oprócz tego jeszcze uzyskam bardzo fajne porady.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez matoja » sobota, 15 czerwca 2019, 19:59

ja to moge z doswiadczenia polecic salon Figaro w Warszawie, jesli tylko chce cos zrobic z wlosami, to wlasnie tam :) zawsze wychodze zadowolona, no i nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby efekt byl inny niz oczekiwalam, super
matoja
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Malina Jasińska » poniedziałek, 17 czerwca 2019, 09:20

Moim zdaniem to dobrze jak fryzjer potrafi dobrze doradzić. Ja też sprawdzam często czy używa profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, a nie tylko takich które są dostępne w sieciówkach.
Malina Jasińska
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 06:42

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Coffee_Time » wtorek, 25 czerwca 2019, 11:35

Ja zamawiam zawsze fryzjera z dojazdem. Z tego co wiem, wystarczy, że działalność nierejestrowana i fryzjer może śmigać przez apkę Biuti :) Mega polecam! A jakbyś była zainteresowana to info o działalności doczytałam tu https://biuti.pl/blog/dzialalnosc-niere ... zy-beauty/ więc już mam pewność że wszystko legalnie ;)
Coffee_Time
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 07:14

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez deszczowaa » wtorek, 25 czerwca 2019, 20:10

też jestem stałą bywalczynią Magii Blondu, byłam ostatnio jak dobrze pamiętam u pani Sylwii, fryzura mi sie mega podoba, kolor wyszedł idealnie. Warto było jechać przez pół Warszawy :)
deszczowaa
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Ewa90879 » środa, 26 czerwca 2019, 14:50

Ja od ponad pół roku co miesiąc odwiedzam salon In Harmony i jestem bardzo zadowolona, dziewczyny zawsze starają się spełnić moje oczekiwania co do nowej fryzury, potrafią dobrze doradzić i są mistrzyniami nowoczesnego cięcia...
Ewa90879
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez renatka » niedziela, 30 czerwca 2019, 17:48

W Warszawie to tylko Magia Blondu i potem długo długo nic. Świetna atmosfera i włosy zawsze idealne.
renatka
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez kazik_98 » poniedziałek, 1 lipca 2019, 21:43

Ja do fryzjera chodzę dosyć nieregularnie, zazwyczaj kiedy mam wolną chwilę, zależy to też od miasta, w którym aktualnie się znajduję. Mam jednak kilka sprawdzonych salonów i jednym z nich jest https://verite.pl/ do którego chodzimy razem z żoną, ona na zabiegi kosmetyczne, a ja w tym czasie idę się ostrzyc.
kazik_98
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lipca 2019, 19:26

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez refil » czwartek, 4 lipca 2019, 14:51

w Warszawie takich salonów jest naprawdę mnóstwo, ciężko mi powiedzieć konkretnie
refil
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 4 lipca 2019, 14:43

Postprzez » czwartek, 4 lipca 2019, 14:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość