Zabiegi w Novoderm - medycyna estetyczna

Zabiegi w Novoderm - medycyna estetyczna

Postprzez Dobra01 » wtorek, 16 października 2018, 09:06

Hejka kochani, jakiś czas temu zaczęłam interesować się zabiegami medycyny estetycznej. Zmieniłam pracę i teraz codziennie do niej jeżdżąc, mijam klinikę Novoderm, w której wykonuje się różne zabiegi. Mnie najbardziej interesuje osocze bogatopłytkowe i rozmawiałam nawet o tym z pracującym tam lekarzem, panem Teyslerem. Mogłabym sobie coś takiego zafundować. Tylko, powiedzcie mi , jakie wyniki krwi dyskwalifikują do zabiegu? Zapomniałam o to zapytać pana doktora.
Dobra01

Postprzez » wtorek, 16 października 2018, 09:06

Re: Zabiegi w Novoderm - medycyna estetyczna

Postprzez fajnapani » wtorek, 16 października 2018, 21:20

Hej, daj znać jak już wyjdziesz z tej kliniki, też myślałam, by się tam zapisac. Przydałby mi się zabieg osoczem bogatopłytkowym i powiększenie ust.
fajnapani

Postprzez myrynda » środa, 17 października 2018, 06:06

Jeśli chodzi o wyniki , to najlepiej z lekarzem o tym porozmawiaj. A klinika o której wspomniałaś, jest bardzo dobra. Moja znajoma była tam jakiś czas temu, bo chciała pozbyć się zmarszczek, a faktycznie miała bardzo widoczne. Ostatnio ją widziałam i wygląda świetnie, jak widać efekty są. Sama zastanawiam się czy zgłosić się tam na konsultację.
myrynda

Postprzez olinkapolinka » środa, 17 października 2018, 09:08

A czy w tej klinice mogę liczyć na nawilżanie? Mam na mysli zabieg zwany mezoterapią igłową. Mam swoje 24 lata, ale moja skóra od dawna nie jest nawilżona. Nie wiem już co robić, a koleżanka mówiła mi właśnie, że coś takiego może mi pomóc od środka. Jestem gotowa się zapisac.
olinkapolinka

Postprzez podwiatr » czwartek, 18 października 2018, 08:23

No , ja Wam nie pomoge, nie korzystam z takich zabiegów,....
podwiatr

Postprzez Ja się nie nudzę .. » piątek, 19 października 2018, 11:05

Jak mniemam, te zabiegi są Wam potrzebne dla lepszego samopoczucia? Jeśli tak, to ok można sobie coś takiegp zrobic,ale jeśli nie, no to prawdę mówiąc nie rozumiem po co zmieniać to, co dała natura.. Bezsens.
Ja się nie nudzę ..

Postprzez Posiasamociazosiax » poniedziałek, 22 października 2018, 14:04

Dla mnie ta cała medycyna estetyczna to coś przerażającego. Nie wiedzieć czemu się boję to i nie korzystam...
Posiasamociazosiax

Postprzez Ela78 » wtorek, 23 października 2018, 09:57

W zasadzie już prawie każda kobieta korzysta z usług gabinetu medycyny estetycznej, i niebawem ja dołączę do tego grona. Więc na pewno przejrzę tą stronę i ich usługi. Ja akurat chcę iść na zabieg wypełniania zmarszczek.
Ela78

Postprzez PadaDeszcz » sobota, 5 października 2019, 17:01

Wiesz co, z tego co się orientuję, to w tym zabiegu chodzi przede wszystkim o trombocyty. Jeśli będą słabe, albo w organizme będziesz miała ich za mało, to raczej nic z tego nie będzie , nie zrobią zabiegu. Najlepiej o wszystkim opowie Ci lekarz prowadzacy zabiegi.
PadaDeszcz

Postprzez kolbam » poniedziałek, 7 października 2019, 20:31

Posiasamociazosiax napisał(a):Dla mnie ta cała medycyna estetyczna to coś przerażającego. Nie wiedzieć czemu się boję to i nie korzystam...

Nie, no bez przesady! Oczywiście, zabiegi mogą być bardziej lub mniej inwazyjne, ale w dobrej klinice medycyny estetycznej, jak np. DeoBeauty, nie ma się czego obawiać.
kolbam

Postprzez » poniedziałek, 7 października 2019, 20:31

Następna strona

Powrót do Uroda