Zabieg medycyny estetycznej

Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Asiula » sobota, 17 listopada 2018, 12:21

Jakiś czas temu chciałam poddać się mezoterapii, ale stwierdzono u mnie alergię i niestety musiałam zrezygnować. Teraz dowiedziałam się, że alternatywą dla tego zbiegu może być procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Jeszcze w tym roku chcę umówić się na wizytę do kliniki Novoderm, którą prowadzi bardzo doświadczony dr Krzysztof Teysler. Skonsultuję z nim, czy faktycznie mogę w ten sposób poprawić elastyczność, gładkość i napięcie skóry. Może znacie już ten rodzaj zabiegu?
Asiula
 
Posty: 44
Dołączył(a): sobota, 17 listopada 2018, 11:46

Postprzez » sobota, 17 listopada 2018, 12:21

 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez haniutka » sobota, 17 listopada 2018, 16:52

Myślę że powinnaś wybrac się do wymienionej kliniki Nowoderm, osobiscie tam nie byłam ale czytałam o niej sporo pozytywnych opinii i wypowiedzi. Najlepiej skonsultuj z lekarzem tam i na pewno ci doradzi co będzie najlepsze dla ciebie.
haniutka
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez alicjana » niedziela, 18 listopada 2018, 07:46

Klinika o której wspomniałaś, jest bardzo dobra. Moja znajoma była tam jakiś czas temu, bo chciała pozbyć się zmarszczek, a faktycznie miała bardzo widoczne. Ostatnio ją widziałam i wygląda świetnie, jak widać efekty są. Sama zastanawiam się czy zgłosić się tam na konsultację.
alicjana
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Karcia » poniedziałek, 19 listopada 2018, 12:22

Pierwszy raz słyszę o takim zabiegu. Bardzo jestem jego ciekawa. Muszę skontaktować się z tą kliniką skoro jest taka dobra.
Karcia
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Balbineczka » wtorek, 20 listopada 2018, 13:10

Mnie interesuje szczególnie taki zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, który właśnie wykonują w tej klinice. Moja koleżanka bardzo chwaliła personel. Ciekawe czy jeszcze w tym roku zdążyłabym umówić się na wizytę.
Balbineczka
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Celestyna » środa, 21 listopada 2018, 16:32

A słyszałyście może o liftingu HIFU? To jeden z najbardziej naturalnych zabiegów medycyny estetycznej. Może jemu warto się poddać?
Celestyna
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Karinax » czwartek, 22 listopada 2018, 14:38

Bardzo wiele pochlebstw słyszałam o dr Krzysztofie Teyslerze. Także zastanawiam się nad zabiegiem w klinice Novoderm. Trochę jest daleko od mojego miejsca zamieszkania, ale i tak na pewno się tam wybiorę.
Karinax
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Poria » piątek, 23 listopada 2018, 01:51

Jestem po zabiegu usuwania zmarszczek w ConsensusMed w Krakowie. Miałam początkowo obawy, ale w końcu bardzo się cieszę, że się zdecydowałam, naprawdę widzę ogromną różnicę. Uważam, że wszystko jest dla ludzi, jeśli potrafią z tego korzystać rozsądnie :)
Poria
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez Ofelia10 » sobota, 24 listopada 2018, 13:47

Zupełnie się na tym nie znam i potrzebowałabym Waszej rady. Jaki zabieg byłby najlepszy na zlikwidowanie cellulitu? Żadne kremy i balsamy mi nie pomagają, a definitywnie chciałabym się jego pozbyć.
Ofelia10
 

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Postprzez enigma0 » niedziela, 25 listopada 2018, 17:10

Na cellulit to mezoterapia jest bardzo dobra. Miałam ją wykonywaną i efekty świetnie się utrzymują. Mam naprawdę gładką skórę.
enigma0
 

Postprzez » niedziela, 25 listopada 2018, 17:10

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron