Problemy po trądziku

Re: Problemy po trądziku

Postprzez agawa » sobota, 14 maja 2016, 13:46

Ja uważam, że obecnie nie ma lepszego i bardziej skutecznego środka na trądzik właśnie jak IQface
agawa
 

Postprzez » sobota, 14 maja 2016, 13:46

 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez JoannaD » czwartek, 9 marca 2017, 10:04

jeżeli masz problem z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi a na dodatek tak jak piszesz masz pękające naczyńka to może warto żebyś spróbowała serum https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/ . Stosuję go już od pewnego czasu i nie ukrywam, że koloryt mojej cery się poprawił i wyrównał :D wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano i trochę to potrwa ale warto spróbować
JoannaD
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:58

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Lang » sobota, 4 listopada 2017, 02:35

Po trądziku dość trudno zlikwidować ślady na skórze, bo zwykle są one dość głębokie. Raczej może być potrzebny jakiś zabieg o głębszym działaniu. Wybierz się do dermatologa, do Evimedu. Niech spojrzy na Twoja buzię i oceni jakie działanie byłoby najlepsze. Więcej na:http://evimed.com.pl/dermatologia/
Lang
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2017, 11:14

Re: Problemy po trądziku

Postprzez good » niedziela, 7 października 2018, 05:41

no u mnie najwiekszy problem po zabójczym tradziku z czasow nastolatki to oczywiscie blizny... Przebarwienia mialam do 30. roku zycia. I uwierzcie ze czlowiek po tych laserach https://www.wbienkowski.pl/terapia-lampa-dermalux/ po prostu lepiej sie poczul. Wreszcie mozna wyjsc na plaże bez pelnego makeupu ewentualnie tylko z pomalowanymi rzesami. A i przy facecie czuje sie pewniej - spie bez makijazu
good
 
Posty: 121
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Problemy po trądziku

Postprzez krateczka » czwartek, 27 grudnia 2018, 15:36

A ja po testowaniu wielu kosmetyków i poniesieniu klęski postanowiłam skorzystać z pomocy specjalistów. I właśnie dlatego
oddałam się w ręce doświadczonych specjalistów z http://www.klinikabelize.pl/oferta/kosmetologia/twarz/zabiegi-z-kwasami . Dzięki dobraniu odpowiedniej kuracji kwasami udało mi się uporać z trądzikiem. I właśnie dlatego zostałam ich stałą klientką.
krateczka
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2018, 09:29

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Magicc » sobota, 5 stycznia 2019, 12:21

U mnie problemem były przebarwienia. Kupiłam sobie ostatnio w drogerii Krem odżywczy dzień i noc od Bielendy z serii BOTANIC FORMULA z Olejkiem z Granatu i amarantusem. Bardzo fajnie radzi sobie z przebarwieniami i wyrównuje koloryt skóry. Dobrze nawilża i odżywia. Poleciłam już paru koleżankom i żadna nie narzeka. Warto dodać, że nie ma sztucznych parabenów, silikonów a 98% składników jest pochodzenia naturalnego.
Magicc
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez kolbam » czwartek, 24 stycznia 2019, 18:39

Po trądziku można stosować szereg zabiegów, które wygładzają skórę np bardzo dobre peelingi chemiczne Sesderma, które można też łączyć np z takim zabiegiem jak mikrodermabrazja diamentowa, która jest swego rodzaju "szlifowaniem diamentu" jakim jest Twoja skóra :)
Oczywiście jest jeszcze Waterpeel, którego opis i szczegółowe zastosowanie w walce z trądzikiem można znaleźć tutaj.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Renata » wtorek, 9 kwietnia 2019, 03:16

Polecam wykonywać regularnie maseczki normalizujące. Ja stosuje regularnie normalizującą volcanic ash od Bielendy z serii skin shoot i widzę znaczącą poprawę ;)
Renata
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Wiolcia1972 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 18:40

Moja młodsza siostra miała problem z bardzo widocznymi bliznami po trądziku, długo się leczyła jednak na jej buzi pozostały nieciekawe pamiątki :( Na ostatnie urodziny rodzinka się zrzuciła na prezent w postaci zabiegu usuwania blizn, znajoma poleciła nam Klinikę Krajewski - siostra po 4 wizytach jest jak zupełnie inna osoba, a co najważniejsze po bliznach prawie nie ma śladu :)
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Hankaxv » środa, 24 kwietnia 2019, 12:32

Na blizny i przebarwienia po trądziku dobre są peelingi. U mnie mocno się poprawiła cera po systematycznie wykonywanych peelingach, nawet tych drogeryjnych, ku mojej uciesze. Po roku takiego stosowania jest bardzo duża poprawa. Robię peelingi ok 2-3 razy w tygodniu. Kiedyś częściej były to takie gruboziarniste teraz już bazuję praktycznie na tych drobno zmielonych. U mnie super sprawdził się Peeling enzymatyczny z glinką białą Professional Formula Bielendy.
Hankaxv
 

Postprzez » środa, 24 kwietnia 2019, 12:32

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron