Problemy po trądziku

Re: Problemy po trądziku

Postprzez mami772 » środa, 11 września 2019, 19:25

Z takimi problemami może pomóc Ci na pewno laserowy peeling węglowy. Dla mnie zdecydowanie jest to nowość i widziałam coś takiego w ofercie https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta ... g-weglowy/ Mam nadzieję, że pomoże mi coś takiego wyleczyć moje blizny potrądzikowe, bo borykam się z nimi już jakiś czas.
mami772

Postprzez » środa, 11 września 2019, 19:25

Postprzez eunia » wtorek, 24 września 2019, 01:01

Jeżeli chodzi o przebarwienia i blizny to tutaj najlepszym rozwiązaniem będą profesjonalne zabiegi z użyciem lasera, osobiście mogę polecić ci Klinikę Krajewski chodzę tam od roku i wygląd mojej cery znacznie się poprawił :)
eunia

Postprzez laniz » piątek, 4 października 2019, 19:17

Skóra twarzy musi być też dobrze oczyszczona. Skłonna do trądziku może się przetłuszczać i dlatego jest konieczne wybranie odpowiednich kosmetyków. Rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann pozwala mi zadbać o to, by skóra nadmiernie się nie przetłuszczała.
laniz

Postprzez mamio » wtorek, 15 października 2019, 07:37

Zależy jak duże masz blizny po trądziku, bo wydaje mi się, że całkowicie nie będzie można ich usunąć, ale dzięki dobrym zabiegom u kosmetyczki blizny będzie można zmniejszyć.
mamio

Postprzez zawor » środa, 23 października 2019, 13:59

no ja mam podobne problemy niestety :/
zawor

Postprzez Vikikiki » poniedziałek, 4 listopada 2019, 09:25

Ja próbowałam i drogich kosmetyków i zabiegów u kosmetyczek, niestety nic mi nie pomagało, dopiero zbiegi z użyciem lasera przyniosły oczekiwany rezultat, gorąco polecam wam Klinikę Krajewski - pan doktor doskonale zna się na rzeczy, no i co najważniejsze wyleczył mnie z kompleksów i to dosłownie :)
Vikikiki

Postprzez 77ewcia5 » piątek, 8 listopada 2019, 11:45

mi pomagają zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed to naprawdę skuteczna forma leczenia różnych chorób skóry, tlenoterapia hiperbaryczna nie tylko przyspiesza gojenie się ran skórnych, ale także zmniejsza stan zapalny, dzięki temu wszystko szybciej się goi i zanika :) cieszę się teraz piękną cerą i zdrowiem
77ewcia5

Postprzez Wiolcia » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:54

Z takim problemem to najlepiej do specjalisty, ja długo zwlekałam z wizytą u lekarza wydałam mnóstwo pieniędzy na specyfiki z apteki a pomogły mi dopiero profesjonalne zabiegi laseroterapii, chodzę do Kliniki Krajewski i osobiście mogę polecić :)
Wiolcia

Postprzez » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:54

Poprzednia strona

Powrót do Uroda