Problemy po trądziku

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Wiolcia1972 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 18:40

Moja młodsza siostra miała problem z bardzo widocznymi bliznami po trądziku, długo się leczyła jednak na jej buzi pozostały nieciekawe pamiątki :( Na ostatnie urodziny rodzinka się zrzuciła na prezent w postaci zabiegu usuwania blizn, znajoma poleciła nam Klinikę Krajewski - siostra po 4 wizytach jest jak zupełnie inna osoba, a co najważniejsze po bliznach prawie nie ma śladu :)
Wiolcia1972

Postprzez » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 18:40

Postprzez Hankaxv » środa, 24 kwietnia 2019, 12:32

Na blizny i przebarwienia po trądziku dobre są peelingi. U mnie mocno się poprawiła cera po systematycznie wykonywanych peelingach, nawet tych drogeryjnych, ku mojej uciesze. Po roku takiego stosowania jest bardzo duża poprawa. Robię peelingi ok 2-3 razy w tygodniu. Kiedyś częściej były to takie gruboziarniste teraz już bazuję praktycznie na tych drobno zmielonych. U mnie super sprawdził się Peeling enzymatyczny z glinką białą Professional Formula Bielendy.
Hankaxv

Postprzez barmanka » czwartek, 9 maja 2019, 08:58

Nie dziwię się, że wiele osób decyduje się na zabiegi usuwania blizn po trądziku, bo niekiedy są dość duże i to nieładnie wygląda. A kosmetykami jednak nie da się wszystkiego usunąć. Tu http://www.bloomkosmetologia.pl widziałam salon kosmetyczny, który także oferuje zabiegi tego typu.
barmanka

Postprzez olivkasek » środa, 22 maja 2019, 02:10

Dużo dobrego słyszałam o Klinice Krajewski, zapisałam się nawet dzisiaj na pierwszy zabieg niwelujący przebarwienia potrądzikowe, jak wrócę w piątek do domku to zdam wam relację i powiem jak było :D
olivkasek

Postprzez Mellia » poniedziałek, 27 maja 2019, 21:20

Dla takiej cery z własnego doświadczenia polecam kosmetyki detoksykujące. Moimi ulubieńcami w tej dziedzinie są Detoksykująco – nawilżające serum Black Sugar Detox Bielendy i pianka do mycia twarzy również z tej linii. Moja cera od kiedy używam tych produktów jest naprawdę w bardzo dobrej kondycji.
Mellia

Postprzez Kaja67 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 10:04

Ja swoich problemów pozbyłam się wraz z pomocą specjalistów z Kliniki Krajewski :D Po wykonaniu serii profesjonalnych zabiegów moja skóra została uwolniona od wszystkich defektów :D
Kaja67

Postprzez Lukiii54 » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 15:53

Również leczę się u dr.Krajewskiego :D :D :D super facet, konkretny no i co najważniejsze wie jak dopasować rodzaj zabiegu do problemu, ja akurat jestem w trakcie terapii ale i tak jest lepiej niż było ... 8-)
Lukiii54

Postprzez motorowka » wtorek, 27 sierpnia 2019, 10:19

ja miałam bardzo brzydkie blizny po tradziku, dopiero właśnie problem minął jak te blizny usunęłam laserem w klinice dermed w Krakowie, teraz mam twarz ładną i gładziutką, a wcześniej ? Byłam załamana swoim widokiem w lustrze i myslałam, ze nic mi juz nie pomoże.
motorowka

Postprzez kolbam » niedziela, 1 września 2019, 20:36

olivkasek napisał(a):Dużo dobrego słyszałam o Klinice Krajewski, zapisałam się nawet dzisiaj na pierwszy zabieg niwelujący przebarwienia potrądzikowe, jak wrócę w piątek do domku to zdam wam relację i powiem jak było :D

Tak, rzeczywiście czasem zabiegi są niezbędne. Dobrze je zrobić w klinice medycyny estetycznej z doświadczeniem, jak np w DeoBeauty, bo jednak lekarz, to lekarz...
kolbam

Postprzez magusia » poniedziałek, 2 września 2019, 06:55

Ja ostatnio zaczęłam używać peelingu botame z doz.pl do cery trądzikowej, fajnie oczyszcza.
magusia

Postprzez » poniedziałek, 2 września 2019, 06:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda