Kremy nawilżające

Kremy nawilżające

Postprzez Ela78 » środa, 9 stycznia 2019, 07:56

Tak jak w temacie poszukuję kremu nawilżającego dla mężczyzny. Ostatnio problemy z pojawiającymi się syfami na czole (skóra tłusta na czole i nosie). Myję twarz żelem, żeby pozbyć się tych niespodzianek, ale potrafi wysuszyć skórę stąd pytanie o krem. Czekam na wasze propozycję, oraz porady jak dbać o taką cerę. I też mam pytanie o krem nawilżający i przeciwtrądzikowy marki Calluna Medica, czy ktoś może używa go ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » środa, 9 stycznia 2019, 07:56

 

Re: Kremy nawilżające

Postprzez tucen » czwartek, 10 stycznia 2019, 19:08

doradzi mi ktoś jakiś dobry krem nawilżający do rąk do skóry delikatnej? będę bardzo wdzięczna za pomoc
tucen
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 10 stycznia 2019, 19:01

Re: Kremy nawilżające

Postprzez roksani » środa, 23 stycznia 2019, 09:35

Kremy Vichy są super/.
roksani
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 23 stycznia 2019, 09:24

Re: Kremy nawilżające

Postprzez janka79 » środa, 27 lutego 2019, 19:36

Jak szukasz kremów typowo nawilżających to zerknij do sklepu na http://jejustore.pl/ , bo mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie ciekawego . Ja lubię takie propozycje godne uwagi.
janka79
 

Re: Kremy nawilżające

Postprzez Nektarynka » środa, 13 marca 2019, 10:15

Ja polecam krem babci agafii korzystam z niego od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. <3 Ma świetne właściwości nawilżające.
Nektarynka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 13 marca 2019, 10:11

Re: Kremy nawilżające

Postprzez Ola » środa, 20 marca 2019, 16:30

Dużo jest kremów nawilżających, ale chyba najlepszym jaki do tej pory używałam to ten z serii Black Sugar Detox od Bielendy. Nie będę tu prawiła wywodów po prostu jest ekstra. Wydajny, ładnie pachnie, cena ok i dobrze nawilża ;P
Ola
 

Re: Kremy nawilżające

Postprzez Ania94 » czwartek, 21 marca 2019, 10:09

Warto wybierać naturalne i ekologiczne kremy i balsamy. W ten sposób dbamy nie tylko o swoje ciało i zdrowie, ale także o naszą planetę ;) Na rynku mamy coraz większy wybór ekologicznych kremów do twarzy i ochronnych balsamów do ust. Ja używam tych z drogerii internetowej: https://ekodomek.eu/maselka-do-ust-c-9_11.html i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu!
Ania94
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 09:48

Re: Kremy nawilżające

Postprzez Psytka » piątek, 26 lipca 2019, 12:10

A konkretnie do jakiej części ciała ma być ten krem? Inne są kremy do twarzy a inne np do stóp :) Jeśli interesuje Cię krem zmiękczający do pięt i zarazem nawilżający stopy to zerknij na krem od MANFOOT http://www.manfoot.pl/pl/produkty/krem- ... y-do-stop/ . Krem ten bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i bardzo skutecznie zmiękcza skórę. Przy regularnym stosowaniu doprowadza pięty do estetycznego wyglądu.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Kremy nawilżające

Postprzez Tosia » wtorek, 30 lipca 2019, 10:22

Ela78 napisał(a):Tak jak w temacie poszukuję kremu nawilżającego dla mężczyzny. Ostatnio problemy z pojawiającymi się syfami na czole (skóra tłusta na czole i nosie). Myję twarz żelem, żeby pozbyć się tych niespodzianek, ale potrafi wysuszyć skórę stąd pytanie o krem. Czekam na wasze propozycję, oraz porady jak dbać o taką cerę. I też mam pytanie o krem nawilżający i przeciwtrądzikowy marki Calluna Medica, czy ktoś może używa go ?


Na takie problemy skuteczny może okazać się ] Detoksykująco – nawilżający krem Black Sugar Detox Bielendy. U mnie poradził sobie rewelacyjnie. Nadaje się także dla mężczyzn ;)
Tosia
 

Re: Kremy nawilżające

Postprzez aneshka » środa, 31 lipca 2019, 20:45

Kremy z kwasem hialuronowym świetnie nawilżają, np takie: https://www.doz.pl/apteka/p130985-Botam ... wym_100_ml Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania wody
aneshka
 

Postprzez » środa, 31 lipca 2019, 20:45

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron