Co sądzicie o powiększeniu ust?

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez julinka » środa, 26 września 2018, 07:18

ja kaska wielka 30 napisał(a):Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad tym zabiegiem, ponieważ mam wąskie i małe usta. Czy może polecilibyście jakąś klinikę dobrą i sprawdzoną w okolicach Warszawy ?

Ja robiłam sobie w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów, polecam, jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Przed mogłam dopytać dosłownie o wszystko, bez pośpiechu, na spokojnie żebym bez strachu mogła już do samego zabiegu podjejśc, który przebiegł też bezproblemowo. Jak coś jeszcze w przyszłości będę robić to tylko tam.
julinka
 

Postprzez » środa, 26 września 2018, 07:18

 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 27 listopada 2018, 06:22

Nie sądzę, by była to najbardziej rozsądna rzecz. Jednak takie zabiegi są bardzo inwazyjne dla skóry.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez ciwiara » środa, 16 stycznia 2019, 20:26

nie miałabym odwagi na bardziej inwazyjny zabieg jak jakiś botoks czy coś w tym stylu ;/ ale moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest zrobienie makijażu pernamentnego, który też jest w stanie zatuszować jakieś drobne niedoskonałości. Ja sama robiłam sobie usta w salonie Jest Pięknie w Warszawie. Dominika Kossakowska to prawdziwa profesjonalistka, ma talent i wieloletnie doświadczenie.
ciwiara
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez ilunois » czwartek, 17 stycznia 2019, 16:57

Nic. Naprawdę jest mi to obojętne. Moje usta są pełne i piękne i za nic bym ich nie powiększyła, ani nie zmniejszyła. Wiem jednak, że są panie, które nie cieszą się tym samym co ja i ratują się takimi gabinetami http://www.studiolaser-depilacja.pl/ , gdzie powiększa się usta, czy depiluje nogi. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Ważne tylko , by efekt był naturalny, a nie wynaturzony, co się dziś niestety zdarza nagminnie....
ilunois
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez kolbam » środa, 30 stycznia 2019, 14:16

To zawsze jest zabieg, który niesie pewne ryzyko, dlatego bardzo ważne jest żeby korzystać z dobrej kliniki medycyny estetycznej i profesjonalnych lekarzy, a nie eksperymentować jakkolwiek i gdziekolwiek. Czasem jednak warto przemyśleć i porozmawiać z dobrą wizażystką, która może doradzić mniej inwazyjne rozwiązania. Być może się okazać, że np dobry makijaż w połączeniu z zabiegiem przeciwzmarszczkowym, jak choćby mezoterapia czy Nanopore Stylus 2, będzie wystarczającą odpowiedzią na problem mniej wyrazistych ust. To często wygląda całkiem inaczej na pierwszy rzut oka i wiele kobiet popełnia błąd, który może być do naprawienia już o wiele trudniejszy...
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Patrycja88 » czwartek, 7 marca 2019, 17:31

Ja uważam, ze wszystko jest dla ludzi. ;) I tyle. Tylko wszystko robić z umiarem. Ja sama miałam powiekszane usta. Ważne tylko by mieć je powiększane dobrym preparatem tak jak np ja preparatem Restylane Kysse. Wybrałam dobry gabinet medycyny estetycznej, gdzie lekarz potrafił mi zaaplikowac odpowiednią ilość kwasu hialuronowego.
Patrycja88
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2019, 07:27

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez krolszparagow » sobota, 9 marca 2019, 11:32

Szczerze mówiąc to nie jestem przekonana co do tego typu operacji. Powiem szczerze, że wręcz jestem ich przeciwniczką, tym bardziej jak widzę wiele dziewczyn z tzw. "napompowanymi ustami". Nie rozumiem po co robić sobie tak inwazyjne zabiegi, skoro można bardzo ciekawy efekt uzyskać za pomocą odpowiedniego makijażu. Potrzebne do tego są nie tylko kosmetyki, ale przede wszystkim akcesoria. Niedawno kupiłam sobie parę pędzli do stylizacji ust z tego sklepu: https://toolsforbeauty.eu/pl/10-do-ust Są to nie tylko wysokiej jakości przybory, ale przede wszystkim zostały stworzone z myślą o zwykłych użytkowniczkach, jak i o profesjonalnych salonach kosmetycznych. Polecam takie rozwiązanie również ze względu, na znacznie nizsze koszty i duże bezpieczeństwo.
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Tryni » środa, 24 kwietnia 2019, 02:10

Koniecznie trzeba znaleźć taką klinikę, w której zabieg będzie wykonywał lekarz. Ja zdecydowałam się na powiększanie ust w klinice Neonia, w Krakowie - wspomnianym wyżej preparatem restylane. Efekt jest świetny, usta są pięknie podkreślone, a jednocześnie wyglądają naturalnie.
Tryni
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Emalienka12 » piątek, 26 kwietnia 2019, 08:32

jak ktos ma taką potrzebe to czemu nie? Jeżeli ma ktos kompleks dco do wąskich ust a ma możliwość powiększenia usta to jak najbardziej. Wspomnianym Restylanem miałam powiększane w objętości 1ml na całe usta.
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez tatwoj12 » środa, 15 maja 2019, 08:04

Fajna opcja na wymodelowanie ust ;) A co do Restylane to też sa bardzo fajne zabiegi regenerujące skórę z tym preparatem a dokłądniej jest to restylane Skinoboosters
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Postprzez » środa, 15 maja 2019, 08:04

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron