Co sądzicie o powiększeniu ust?

Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Anita » niedziela, 22 listopada 2015, 22:26

Co sądzicie o powiększeniu ust? Czy taki zabieg ma sens?Warto go robić?
Anita
 

Postprzez » niedziela, 22 listopada 2015, 22:26

 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Weronika » poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 21:44

ja sobie zafundowałam że tak napiszę metodą 3D w Centrum Estetyki Princesse we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona, w końcu pozbyłam się największego utrapienia jakie miałem jeżeli chodzi o urodę i mam piękna pełne usta... nawet nadwaga jaką miałam tak mnie nie denerwowała jak właśnie usta jakie wcześniej miałam
Weronika
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Monikas » wtorek, 12 kwietnia 2016, 22:02

Weronika napisał(a):ja sobie zafundowałam że tak napiszę metodą 3D w Centrum Estetyki Princesse we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona, w końcu pozbyłam się największego utrapienia jakie miałem jeżeli chodzi o urodę i mam piękna pełne usta... nawet nadwaga jaką miałam tak mnie nie denerwowała jak właśnie usta jakie wcześniej miałam

Ale 3D to chyba makijaż permanentny? Chyba ze się mylę?
Monikas
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Weronika » środa, 13 kwietnia 2016, 21:09

Monikas napisał(a):
Weronika napisał(a):ja sobie zafundowałam że tak napiszę ..... jak właśnie usta jakie wcześniej miałam

Ale 3D to chyba makijaż permanentny? Chyba ze się mylę?

Masz rację, całkowicie się zgadzam, może źle sie wyraziłam, chodziło mi o to, że optycznie moje usta są bardzo ładnie powiększone, a samego kwasu więcej już bym sobie nie zrobiła..., podobnie jak botoksu jeżeli chodzi o zmarszczki
Weronika
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Ewa » czwartek, 14 kwietnia 2016, 21:57

Moim zdaniem są dużo lepsze metody na podkreślenie ich piękna... choćby 3D o którym tu piszecie
Ewa
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Anna » niedziela, 17 kwietnia 2016, 21:25

Moim zdaniem macie całkowitą racje, 3D to jak dla mnie dużo lepsze rozwiązanie, bo co prawda, powiększenie, to tylko kwestia optyczna, nie mniej dużo moim zdaniem zdrowsza i narażona na mniejsze powikłania jak botoks...
Anna
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:34

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Janka » środa, 11 maja 2016, 21:29

Ja korzystałam z usług oferowanych przez Princesse Wrocław i napiszę tak,nadal będę to robić pomimo, że teraz muszę dojechać tasm bagatela prawie 100 km, nie mniej zaufanie i jako s c w zupełności to rekompensują
Janka
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Anna » piątek, 13 maja 2016, 21:04

Z tego co wiem to do Princesse czy jak tam się to dokładnie pisze, to są osoby, które potrafią i przejechać z 200 km by właśnie tam się "PODRASASOWAĆ" Ale każdy robi co lubi...
Anna
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:34

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez oksana » środa, 19 października 2016, 05:31

Pytanie do Warszawianek. Co sądzicie o salonie makijażu permanentnego Tivore w Warszawie? Chciałabym sobie upiększyć usta, a słyszałam że mają teraz tam promocję - 600 zł za makijaż ust i brwi - każde z osobna jednak mnie najbardziej interesują usta. Taniej nigdzie nie znalazłam. Jak myślicie, warto? Czytałam dużo pochlebnych opinii na ich temat, ale może któraś z was tam już była i osobiście korzystała z ich usług? Ewentualnie jakiś inny salon?
oksana
 
Posty: 29
Dołączył(a): wtorek, 11 października 2016, 08:05

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Miśka233 » czwartek, 20 października 2016, 09:26

Ja swój zabieg robiłam w tym gabinecie http://karolinakusnierz.pl/odzyskaj-gla ... aluronowym
I jestem zachwycona
Miśka233
 

Postprzez » czwartek, 20 października 2016, 09:26

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości