Co sądzicie o powiększeniu ust?

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez kredka » środa, 2 maja 2018, 01:10

ja tam osobiście nie jestem za takimi zabiegami :) wolę naturalne usta :) :) zwłaszcza jak zobaczyłam dawną znajomą na mieście i jej wuelkie kacze usta...masakra, szczerze....przepraszam, ale nie wiedziałam że można się tak oszpecić :/
kredka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 maja 2018, 00:41

Postprzez » środa, 2 maja 2018, 01:10

 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Miśka » sobota, 9 czerwca 2018, 11:24

Serio? Moim zdaniem to ostateczność, chyba że ktoś już na prawdę musi, ale w 99% przypadków nie musi. Moje 2 koleżanki sobie powiększyły i wyglądają słabo w mojej opini (co kto lubi). Mi wystarcza jakiś dobry powiększający optycznie balsam do ust. Kupiłam niedawno holywood red od Bielendy i jest na prawdę spoko. Balsam zawsze mozna zmienić a taki zabieg cofnąć już jest trochę gorzej :roll:
Miśka
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez ricco » sobota, 23 czerwca 2018, 16:38

No a ja myslałam że czasy średniowiecza mamy juz za soba... Przeciez jak ktos sie źle czuje w swojej skorze to dlaczego miałby nie zmienic swojego wygladu? To w tej chwili tak jak z fryzurami. Zabiegi sa na tyle upowszechnione ze robi sie je wlasciwie ad hoc oczywiscie pod warunkiem ze ma sie dobrego specjaliste. Chociazby tutaj u Doktora Konrada Lewandowskiego http://drkonradlewandowski.pl/mezoterap ... ro-deluxe/ jest opcja wypełnienia ust kwasem hialuronowym neuvia. Jedna z bardziej naturalnych metod, bo jak wiadomo sam kolagen jest skorze niezbedny do samoregeneracji. Efekty ustala sie na poczatku z doktorem - to on dobiera na podstawie naszych oczekiwan dawke preparatu dla uzyskania oczekiwanego efektu
ricco
 
Posty: 54
Dołączył(a): sobota, 9 czerwca 2018, 15:13

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Kamila » czwartek, 28 czerwca 2018, 12:36

Ja też stosowałam balsam do ust do Bielendy z efektem powiększenia i byłam zadowolona. Na powiększanie się raczej nie zdecyduje :D... Wole ten balsamik Berry Pink różowy :P
Kamila
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez Arkadiusz1 » środa, 18 lipca 2018, 19:24

Zgadzam się z tym, że bardzo często powiększenie ust nie wychodzi do końca tak, jak by się chciało.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez mczay » czwartek, 19 lipca 2018, 14:17

Nie widzę żadnych przeciwwskazań do korzystania z usług medycyny estetycznej. Sam zastanawiam się nad powiększeniem swojego penisa. Problem jednak tkwi w mojej partnerce, która stanowczo się przed tym wzbrania. Znalazła mi nawet odpowiednie ćwiczenia na powiększenie penisa. Są one dostępne na stronie: http://abc-potencji.pl/powiekszanie-pen ... ie-penisa/ . Nie wiem czy najpierw spróbować tych ćwiczeń na powiększenie penisa, czy mimo oponowań umówić się na wizytę w klinice ?
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez fruzia » piątek, 3 sierpnia 2018, 11:39

Ja swoje usteczka robiłam w Magicznej Klinice, skusili mnie swoimi cenami i tym że pracują u nich lekarze. Podoba mi się jak teraz wyglądają moje usta, są ładniejsze, pełniejsze, super
fruzia
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez janeczka » czwartek, 16 sierpnia 2018, 08:47

A jaki to koszt w Magicznej Klinice? Jak długo utrzymuje się efekt? Nosiłam się z zamiarem delikatnego wypełnienia już od dłuższego czasu, w końcu decyzja podjęta, ale zalezy mi na doświadczonym lekarzy medycyny estetycznej.
janeczka
 

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez ja kaska wielka 30 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 06:49

Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad tym zabiegiem, ponieważ mam wąskie i małe usta. Czy może polecilibyście jakąś klinikę dobrą i sprawdzoną w okolicach Warszawy ?
ja kaska wielka 30
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2018, 18:19

Re: Co sądzicie o powiększeniu ust?

Postprzez ja kaska wielka 30 » niedziela, 16 września 2018, 15:26

Magnolia90 napisał(a):A po co to? Przecież makijażem możesz sobie też powiększyć optycznie usta. Oglądnij sobie filmy instruktażowe w sieci lub poczytaj dobrego bloga, gdzie są dobre porady. W ten sposób najszybciej się nauczysz malowania i różnych fajnych technik. Ja tak zrobiłam i dzisiaj już ze wszystkim eksperymentuje w kosmetykach. Nauczyłam się makijaż wykonywać naprawdę ładny i dobrze się w nim czuje. Teraz jeszcze myślę o zakupię utrwalacza http://goldenrose.pl/produkty/make-up-f ... -rose.html bo słyszałam, że to świetny produkt. Ponoć pozwala na długo utrzymać dobry wygląd make up'u.



Mam już swoje lata, skóra już nie wygląda tak młodo i świeżo. Makijaż już nie wystarczy i często bardziej podkreśla zmarszczki. Generalnie usta mam bardzo wąskie i wszelkie próby powiększenia ich przez konturówkę do ust spowodowały, że usta wyglądały śmiesznie i nienaturalnie. Zastanawiam sie nad zabiegiem w Magicznej Klinice w Warszawie? Czy któraś z Was robiła tam jakiś zabieg? Czy jesteście zadowolone z efektów?
ja kaska wielka 30
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2018, 18:19

Postprzez » niedziela, 16 września 2018, 15:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron