Farbowanie włosów...

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Salena » wtorek, 22 stycznia 2019, 13:57

Ja używam od dawna do farbowania włosów farb z Londy lub Loreal świetnie kryją i naprawdę na długo mi starczą, najczęściej kupuję tutaj: http://ivasklep.pl/ mają dobrą ofertę, także w 100 procentach mogę polecić, czas realizacji też jest bardzo szybki.
Salena
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2019, 13:52

Postprzez » wtorek, 22 stycznia 2019, 13:57

 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez ania23 » środa, 6 lutego 2019, 07:50

Hej :)

Ja też mam problem z tym, że kolor włosów po farbowaniu szybko się wypłukuje, a włosy są w nie najlepszej kondycji. W związku z tym, mam do Was pytanie, czy macie jakiś sprawdzony szampon do włosów farbowanych? Będę wdzięczna za wszystkie rekomendacje! :D
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Olka2 » poniedziałek, 25 lutego 2019, 11:55

Może lepiej poczekaj, aż jej ten kolor zejdzie i wtedy poleć jej inny :) A propos farbowania włosów, to trafiłam ostatnio na bardzo ciekawy artykuł https://xn--pikne-wosy-fnb11c.pl/miniencyklopedia-pojec-farbowanie-henna/ na temat farbowania włosów henną. Czy któraś z Was kiedyś próbowała takiego sposobu? Bo ja nigdy wcześniej się nie spotkałam, a bardzo bym chciała się dowiedzieć jak to działa i wygląda :)
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Gość » wtorek, 26 marca 2019, 18:01

Ja od jakiegoś czasu chodzę na farbowanie do salonu. Polecam In Harmony, szczególnie jak ktoś myśli o farbowaniu na blond. Mają super fachowców.
Gość
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Wiolcia1972 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12:36

Ja również na farbowanie chodzę do salonu fryzjerskiego, jestem blondynką więc samej ciężko byłoby mi dopasować odcień idealny a tak wiem, że w In Harmony zajmą się moimi włosami w sposób profesjonalny i właściwy :D
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez ewa225 » piątek, 17 maja 2019, 08:03

Ja od jakiegoś czasu farbuje włosy sama. Teraz wypróbowałam taką nowość https://www.maxdrogeria.pl/joanna-multi ... rayu-p2969. Super. Całkiem inna fryzurka i taka nowa ja:)
ewa225
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Lilunia » sobota, 22 czerwca 2019, 12:09

Ja farbowałam sama i kompletnie zniszczyłam swoje włosy, ostatnio za namową znajomych poszłam do In Harmony, dziewczyny w końcu doprowadziły moje włosy do porządku :) ale widzę, że nie tylko ja korzystam, czyli coś jest na rzeczy :)
Lilunia
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez mmmara » środa, 10 lipca 2019, 07:52

Również farbuję włosy samodzielnie w domu, czasem pomaga mi siostra. Dzięki temu sporo można zaoszczędzić, ponieważ wizyty u profesjonalistów dużo kosztują i nie każda z nas może sobie na to pozwolić. Jeśli ty też chcesz zacząć farbować włosy sama to polecam Ci artykuł: https://blog.tagomago.pl/najpopularniejsze-farby-do-wlosow/, w którym opisane są najpopularniejsze farby do włosów. Dzięki temu z pewnością wybierzesz odpowiednią i taką, która nie zniszczy Twoich włosów. Mam nadzieję, że znajdziesz tam przydatne informacje i nie będziesz miała problemu z dokonaniem decyzji zakupu.
mmmara
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2018, 13:36

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 13:32

Moim zdaniem lepiej udać się do fryzjera lub skorzystać z usług mobilnej fryzjerki - wtedy mam pewność, że usługa wykonana jest fachowo a kolor wyjdzie zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Alexis98765 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15

Dokładnie tak! Osobiście mogę polecić wam salon In Harmony, nikt nie dobiera tak kolorów jak dziewczyny tam pracujące :) Za każdym razem kiedy wyjdę z salonu zbieram same pozytywne komentarze i zapytania o fryzurkę :D
Alexis98765
 

Postprzez » poniedziałek, 22 lipca 2019, 23:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość