Kosmetyki

Re: Kosmetyki

Postprzez Katierina » środa, 20 maja 2020, 22:03

Warto mieć dobre kosmetyki, dobre zaoptrzenie w salonie, jak kosmetyki, jak robicie rzęsy to odpowiednie rzęsy plus pędzle. Fajna strona która mnie np zainteresowała to ta https://www.aruba.rzeszow.pl/pl/ Wszystko tutaj jest całe kompleksowe wyposazenie gabinetu
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Postprzez » środa, 20 maja 2020, 22:03

 

Re: Kosmetyki

Postprzez Betti6767 » środa, 27 maja 2020, 23:36

Ja do cery z trądzikiem różowatym, która jest skłonna do powstawania niedoskonałości używam profesjonalnych produktów od marki Nanili i jestem bardzo zadowolona, koją i nawilżają
Betti6767
 
Posty: 46
Dołączył(a): środa, 27 maja 2020, 23:20

Re: Kosmetyki

Postprzez wajkom » czwartek, 4 czerwca 2020, 20:20

Jak dla mnie kosmetyki od bielenda są naprawdę godne polecenia. Używam ich na co dzień i jeszcze nigdy nie miałam żadnego problemu.
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Re: Kosmetyki

Postprzez Joy me » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 10:13

Ja wydaję sporo na kosmetyki, czasami mi się wydaje że dużo za dużo, ale cóż, nie lubię sobie niczego żałować. Zresztą pracuję z klientem biznesowym, więc muszę wyglądać. Często do pracy robię pełen makijaż. Do utrwalenia na tyle godzin używam bazy makeup revolution i generalnie kosmetyków markowych, dobrej jakości, trwałych i niezawodnych :)
Joy me
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 23 lutego 2020, 15:01

Re: Kosmetyki

Postprzez artemida » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 19:35

fajną opcją są także kosmetyki robione w aptece, mój dermatolog mi często przepisuje, zawsze w DOZie mi w kilka dni robią, a są mega tanie i z dobrymi składami
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: Kosmetyki

Postprzez Himiho » piątek, 19 czerwca 2020, 08:13

Jak kosmetyki to tylko naturalne i wytworzone z konopi. Musimy w końcu zmienić swoje nastawienie co do produktów tego pochodzenia. Osobiście kupuję z tego sklepu https://luuz.pl/kategoria-produktu/susz/ i jestem bardzo zadowolona, właściwie cała rodzina chętnie kupuje
Himiho
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 14 maja 2020, 12:49

Re: Kosmetyki

Postprzez Psytka » piątek, 19 czerwca 2020, 13:53

Obecnie wybór kosmetyków jest bardzo duży. Moja córka zaczyna powoli korzystać z kosmetyków, dlatego staram się wybrać dla niej najlepsze kosmetyki dla nastolatków. Wiadomo, że młoda skóra, szczególnie z problemami takimi jak trądzik potrzebuje specjalnej pielęgnacji. U córki świetnie sprawdzają się produkty z Zaji. Kosmetyki te produkowane sa z naturalnych składników, dzięki czemu świetnie odżywiają i pielęgnują młodą skórę.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Kosmetyki

Postprzez Joy me » poniedziałek, 27 lipca 2020, 10:29

Ja wydaję sporo na kosmetyki, czasami mi się wydaje że dużo za dużo, ale cóż, nie lubię sobie niczego żałować. Zresztą pracuję z klientem biznesowym, więc muszę wyglądać. Często do pracy robię pełen makijaż. Do utrwalenia na tyle godzin używam bazy makeup revolution i generalnie kosmetyków markowych, dobrej jakości, trwałych i niezawodnych :)
Joy me
 
Posty: 43
Dołączył(a): niedziela, 23 lutego 2020, 15:01

Re: Kosmetyki

Postprzez Dżej89 » niedziela, 2 sierpnia 2020, 09:36

A jaki produkt kosmetyczny polecacie do tatuażu? Pytam, ponieważ mój facet właśnie zrobił sobie na ręce całkiem spory tatuaż. Myślałam nad zakupem czegoś takiego https://beardman.pl/easy-tatoo-krem-do-tatuazu . Z tego co czytałam produkt ten jest naturalny, nie lepi się i ma w sobie witaminy. Cow y na to?
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Kosmetyki

Postprzez grudniaa » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:14

lubię testować nowości ale mam też repertuar kosmetyków, których używam od dłuższego czasu i regularnie do nich wracam, tak jest z pomadką oeparol, w lecie używam tej w wersji z filtrem uv, w zimie klasycznej, bardzo skuteczne chroni usta przed wysuszeniem
grudniaa
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 9 marca 2020, 09:04

Postprzez » czwartek, 13 sierpnia 2020, 20:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron