Kosmetyki

Re: Kosmetyki

Postprzez monikakol » poniedziałek, 18 lutego 2019, 10:26

Od jakiegoś czasu staram się kupować kosmetyki tylko z naturalnym składem. Zauważyłam, że moja skóra lepiej na to reaguje i mam mniej wyprysków. Więc bardzo wam polecam patrzeć na skład kosmetyków.
monikakol
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 26 września 2018, 13:33

Postprzez » poniedziałek, 18 lutego 2019, 10:26

 

Re: Kosmetyki

Postprzez gadulka » poniedziałek, 18 lutego 2019, 11:43

Ja zastanawiam się nad kosmetykami firmy Avene. Co o nich sądzicie? Polecacie? Znalazłam je w fajnej cenie tutaj https://www.nowafarmacja.pl/avene jednak chętnie dowiedziałabym się więcej na temat tych produktów.
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Kosmetyki

Postprzez kobietka » wtorek, 12 marca 2019, 11:33

Ja osobiście jestem miłośniczką wszelkich produktów do stylizacji paznokci. W domu mam lampę UV i sama wykonuję manicure hybrydowy. Raz w miesiącu dokupuję sobie jakieś nowe kolory oraz ozdoby do paznokci :) Indigo lakiery są dla mnie bardzo wytrzymałe i mają szeroką gamę kolorów :) Ostatnio bardzo polubiłam kryształy Swarovski, ozdabiam nimi przeważnie 2 paznokcie w 1 ręce :)
kobietka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 14:28

Re: Kosmetyki

Postprzez Ania94 » czwartek, 21 marca 2019, 09:56

Ja od wielu lat używam w 100% naturalnych kosmetyków z drogerii Eko-domek. Jestem z nich bardzo zadowolona. Najbardziej lubię ich ochronne masełka do ust, które sprawiają, że moje usta są nawilżone i gładkie przez cały rok. Naprawdę polecam! :)
Ania94
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 09:48

Re: Kosmetyki

Postprzez kowalik » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 07:57

Też mam kilka sprawdzonych kosmetyków i rzadko kupuję nowości. Często mam tak, że jeśli się na coś nowego skuszę to wtedy tego żałuję. Moja skóra jest bardzo wrażliwa, więc toleruje niewiele kosmetyków.
kowalik
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 25 kwietnia 2018, 11:56

Re: Kosmetyki

Postprzez karolaa » piątek, 26 kwietnia 2019, 13:05

Nigdy jakoś nie używałam zbyt wielu kosmetyków, ale teraz stopniowo się przekonuję do ich używania i widzę efekty. Tylko muszę uważać, bo niestety spora część kosmetyków mi nie służy i podrażnia, a nie pielęgnuje. Ale teraz się trochę dokształcam w tym temacie i testuję kolejne kosmetyki. Obecnie, po zimie, skupiam uwagę na zabiegach, takich w domu, które zadbają o moje zrogowaciałe pięty i długotrwale nawilżą suchą skórę. Krem, którego teraz używam kupiłam tutaj: https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/ i spisuje się na 5 z plusem! Już widzę, że skóra przestaje być taka sucha i szorstka, a przez to też znacznie lepiej mi się chodzi. Kto by pomyślał, że taka mała rzecz będzie miała takie duże działanie :D
karolaa
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 13:20

Re: Kosmetyki

Postprzez Marika » niedziela, 28 kwietnia 2019, 09:16

Bardzo lubię serum detoksykująco – nawilżające Black Sugar Detox Bielendy. Co dla mnie w nim najlepsze to to, że redukuje błyszczenie skóry i niweluje nadmiar sebum. Odkąd go używam makijaż jest bardziej trwały.
Marika
 

Re: Kosmetyki

Postprzez julzu » poniedziałek, 27 maja 2019, 10:37

Moimi ulubionymi i takimi, bez których obejść się nie mogę to krem z mocznikiem na pękającą skórę oraz oliwa z oliwek. Po przeczytaniu artykułu na stronie https://febumed.pl/porady/62-Pekajaca-s ... i-leczenie zaczęłam stosować krem i oliwę. Już po kilku dniach widać różnicę. Skóra jest bardziej nawilżona i elastyczna. Przestała pękać i nie boli.
julzu
 

Re: Kosmetyki

Postprzez Majeczka » poniedziałek, 27 maja 2019, 18:20

Uwielbiam Luksysowy Elixir Rozświetlający Camelia Oil Bielendy. Nadaje piękne rozświetlenie skórze i delikatny blask. W słoneczne dni wygląda szczególnie, świetnie odbija blask promieni na ciele <3
Majeczka
 

Re: Kosmetyki

Postprzez beciaba » czwartek, 30 maja 2019, 20:53

Podstawą mojej kosmetyczki jest dobry podkład, mam cerę problematyczną i niestety bez dobrego kryjącego podkładu by było ciężko, aktualnie używam Perfect Matte od neo makeup. Moja skóra bardzo go polubiła bo jej nie wysusza i mimo niezłego krycia wygląda naturalnie na skórze.
beciaba
 

Postprzez » czwartek, 30 maja 2019, 20:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron