Strona 1 z 1

Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: czwartek, 26 maja 2016, 21:01
przez Sendi
Jak w temacie, co sądzicie o tego rodzaju poprawianiu urody?

PostNapisane: czwartek, 26 maja 2016, 21:01
przez Reklama

Re: Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: poniedziałek, 27 lutego 2017, 10:08
przez Mia_87
Moim zdaniem nie warto, a takie zabiegi to tylko strata czasu i pieniędzy.

Re: Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: niedziela, 2 lipca 2017, 08:54
przez jjusti18
Ja cenię sobie oryginalne kosmetyki sprawdzony firm i nie biorę się za zabiegi, które nie znam. Ostatnio znalazłam interesujący nawet artykuł https://blog.tagomago.pl/kosmetyczka-festiwalowiczki-co-spakowac-na-wyjazd/ . Zamierzam się z nim zapoznać, ponieważ są w nim ciekawe porady . Sama planuję udać się w trasę, ponieważ szykuje się fajny koncert i dzięki temu blogowi, dowiem się co ze sobą zabrać.

Re: Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: czwartek, 26 października 2017, 07:49
przez Ela78
No nie ja jestem przeciwna takiemu makijażowi, wole naturalny, delikatny makijaż który sama sobie zrobię. I kupuje dobrej jakości kosmetyki i akcesoria by makijaż był trwały i nieskazitelny. Jakiś czas temu kupiłam gąbki do makijażu Beauty Blender w drogerii internetowej Puderek- https://puderek.com.pl/ . Podkłady nakładane gąbeczką wyglądają zdecydowanie lżej na buzi, tracą na swojej ciężkości, przy czym nie tracą na kryciu i pigmentacji, a utrzymują się mam wrażenie, że nawet kapkę dłużej! Cudo!!!

Re: Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 18:58
przez Psytka
A w ogole na czym taki makijaż polega? Ja wolę normalny makijaż bez żadnych udziwnień. Niedawno moja siostra wychodziła za mąż i szukałyśmy wizażystki, która pomaluje ją oraz mnie w dniu ślubu. Znajoma podrzuciła mi namiary na salon Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ - który oferuje makijaż ślubny z dojazdem. Można u nich zamówić także makijaż na każda inną okazję.
Miesiąc przed ślubem umówiłyśmy się na makijaż próbny - wyszedł doskonale. W dniu śluby przyjechała ta sama makijażystka i powtórzyła makijaż z próby. Wyszło super. I mój i siostry makijaż trzymał się doskonale.

Re: Czy warto robic makijaż 3D?

PostNapisane: środa, 13 czerwca 2018, 11:38
przez Autonomia
Też nie słyszałam jeszcze o takim makijażu. Tak czy inaczej do wykonanie czy takiego 3D czy zwykłego będa Ci potrzebne pędzle do makijażu. Ja ostatnio zamówiłam bardzo dobre pędzle z drogerii Hosue of Beauty. Wybrałam zestaw 12 pędzelków, które ułatwiają wykonanie perfekcyjnego makijażu. Taki "sprzęt" powinien się znaleźć w kosmetyczce każdej kobiety :)

PostNapisane: środa, 13 czerwca 2018, 11:38
przez Reklama