tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez cumel » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:18

no według mnie takie tabletki na odchudzanie dobrze działają
cumel
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:16

Postprzez » czwartek, 13 grudnia 2018, 11:18

 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Kameria » wtorek, 11 czerwca 2019, 12:21

Jeśli dobierając tego typu tabletki na podstawie składu, to na pewno mogą się sprawdzić. U mnie naprawdę dobrze sprawdziły się kapsułki Extreme Slash - oczywiście w połączeniu ze zmianą diety, ale od czasów liceum nie ważyłam tyle, ile teraz:)
Kameria
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez morelowa001 » środa, 12 czerwca 2019, 17:51

Ja stosowałam różne tabletki na odchudzanie, ale efektów jakoś nie było. W końcu znalazłam taki artykuł: https://slowoseniora.pl/dlaczego-tablet ... e-dzialaja - teraz wiem, gdzie popełniałam błąd. Następnym razem będzie lepiej :)
morelowa001
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 26 kwietnia 2019, 15:27

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez AlaskA » środa, 26 czerwca 2019, 18:21

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Adą, 731 154 299. Nic nie tracisz.
AlaskA
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez mandarynka » środa, 31 lipca 2019, 20:34

Ja jakoś podchodzę do tego sceptycznie. Nie korzystam z tabletek. No może poza chromem, który u mnie zmniejsza ochote na słodycze
mandarynka
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez bianqa88 » czwartek, 12 września 2019, 14:04

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :) Polecam
bianqa88
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez DamianPol » środa, 12 maja 2021, 11:53

jeżeli o mnie chodzi, a dokładnie jaki Catering Warszawa jest najlepszy to w mojej opinii wygrywa SportFoodBox, gdzie będziecie mogli dobrać odpowiednio zbilansowane posiłki na które macie w danym momencie ochotę oraz konkretne upodobania. W swojej ofercie mają zarówno diety Wege Fit. Classic Fit, ale również nowości jak SirtFood Adele która zdobywa mega zainteresowanie na całym świecie.
DamianPol
 
Posty: 873
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Postprzez » środa, 12 maja 2021, 11:53

 

Poprzednia strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron