tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Skoczka » niedziela, 6 sierpnia 2017, 12:58

Tabletki? a po co Ci tabletki, szkodliwe to jest
Skoczka
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 sierpnia 2017, 09:42

Postprzez » niedziela, 6 sierpnia 2017, 12:58

 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Marzena G » środa, 16 sierpnia 2017, 19:23

Maria napisał(a):Hej poszukuję jakichś skutecznych tabletek na odchudzanie.. trochę przeszukałam internet i na razie moim faworytem jest http://www.africanmango24.pl/. Ale może macie coś jeszcze lepszego? Ważne jest dla mnie, żeby przyspieszały metabolizm i utrzymywały sytość. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Moim zdaniem nie ma gorszego g...na niż te tabletki. Moja koleżanka brała i zero efektu. Tak jak na samej diecie wcześniej chudła po 1 kg miesięcznie, tak po zastosowaniu tego "cudu" też chudła 1 kg... więc nie ma co zaśmiecac się drogie Panie chemią...
Marzena G
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Szoszona » czwartek, 17 sierpnia 2017, 12:02

Ja się strasznie zraziłam do tych wszytskich preparatów na odchudzanie! Jedne specyfiki wypłukały mi wszytskie witaminy z organizmu i zaczęły mi wypadać włosy, paznokcie zaczęły się łąmać, skóra zrobiła się szara i matowa. A o zębach już nie wspomnę- isna masakara! DObrze, że trafiłam na swietną kliniekę- którą swoją drogą bardzo polecam! http://lux-dent.com.pl/ - bo udało mi się uratować wszytskie zęby- ale trawło to ponad rok. WIęc polecam raczej zdrową dierę i ćwiczenia niż chemiczne specyfiki!
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Kisza » czwartek, 12 października 2017, 10:13

Jak dla mnie takie tabletki mogą jedynie podkręcić efekty, jednakże na pewno dzięki nim, ot tak nie schudniemy. Niezbędna jest tutaj bowiem właściwa dieta, jak i regularnie uprawianie sportu. Przy tym aby odpowiednio zatroszczyć się o swoje ciało, warto sięgnąć po takie kosmetyki https://ciao.pl/guam-lacote . Mamy bowiem dzięki nim szansę na wyszczuplenie ciała, a jednocześnie pozbycie się cellulitu i nadanie skórze jędrności.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez dobrawa » czwartek, 23 listopada 2017, 09:02

Nie brałam nigdy tabletek, po prostu wzięłam się za siebie, zaczęłam regularnie ćwiczyć, miałam problem z podjadaniem i słodyczami, wydawało mi się ciągle ze chce mi się jeść, kupialm kiedyś z polecenia koleżanki colon slim, zaczęłam go pić i faktycznie apetyt mi zmalał, czułam się lżej i nie ciągnęło mnie tak do słodyczy, pomogło mi to w chudnięciu
dobrawa
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Myszka » czwartek, 23 listopada 2017, 19:09

A czy taki colon to ma naturalny skład? Bo ja nie biorę tabletek dlatego, że chemia, a też w sumie coś bym chciała, żeby mi się lepiej odchudzało. Jak dokładniej on działa?
Myszka
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez bichta » niedziela, 26 listopada 2017, 11:30

Ja też biorę colon. Ma naturalny skład, jest naturalnym źródłem błonnika - w składzie jest łupina nasienna babki jajowatej. Jest to suplement diety w proszku - możesz dodawać go do różnych potraw, koktajli, omletów itd. W zalecanej ilości zdecydowanie poprawia pracę jelit.
bichta
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez good » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 18:23

dla mnie takie tabletki moga byc jedynie wsparciem przy diecie i zdrowym trybie zycia, ale na pewno nie sa czyms co pomoze schudnac. jestem optymistka, ale staram sie logicznie postrzegac rzeczywistosc jednak i sory, ale nic nie przyniesie efektow lepiej niz odpowiednia dieta i ruch! sama staram sie zmieniac swoje nawyki zywieniowe od marca. pracuje nad soba kazdego dnia. codziennie korzystam z cateringu dietetycznego od macro bios bar a wieczorami znajduje czas chociaz na 15 minut cwiczen. efekty sa i to spore - 10 kg mniej ;D
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez Tekla » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:42

U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Foreverslim.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.
Tekla
 

Re: tabletki na odchudzanie

Postprzez motorowka » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:47

a nie lepiej iśc i rozbić sobie tłuszczyk w jakiejś dobrej klinice ? przykładowo w https://mediartclinic.pl/ ? Moja siostra była bardzo bardzo gruba i rozbijała tłuszcz metoda lipolizy strzykawkowej.. bo niestety tylko tak się dało potem juz leczyc ten rodzaj otyłości. Teraz nareszcie jest szcześliwa i jest dużo więcej szczuplejsza :) Więc naprawdę warto :)
motorowka
 
Posty: 43
Dołączył(a): czwartek, 23 lutego 2017, 21:01

Postprzez » wtorek, 16 stycznia 2018, 12:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość