pełen relaks czyli wyjazd do spa

pełen relaks czyli wyjazd do spa

Postprzez fox89 » poniedziałek, 13 marca 2017, 20:01

witajcie, czy któraś z was wybrała się juz kiedyś na taki pełen relaks do spa? Wiecie, bez męża i dzieci, najlepiej z przyjaciółką albo mamą (ja akurat z moja mamą traktujemy się jak kumpelki). W zeszłym roku urodziłam córeczke, i chciałam sobie sprawic taki zaległy prezent z tej okazji, a mianowicie wyjazd do spa. Przeglądam oferty które mieszczę się w internecie i zadecydowałam, że będzie to nasze polskie morze. Z racji tego, że mieszkam na śląsku bedzie to długa podróż, ale tak właśnie chce. W ręce wpadła mi oferta w Jastrzębiej górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/5-dniowe-spa/ Super warunki i do tego też przystępna cena, blisko morza, także będzie okazja na spacerki i wdychanie jodu. Oczywiscie pobyt 5-cio dniowy.
fox89

Postprzez » poniedziałek, 13 marca 2017, 20:01

Re: pełen relaks czyli wyjazd do spa

Postprzez Mia_87 » wtorek, 28 marca 2017, 08:03

Ja nigdy nie byłam ale zawsze marzyłam o tym, żeby się tam wybrać. Może kiedyś pojadę jak będę miała więcej czasu?
Mia_87

Postprzez lilka » czwartek, 7 września 2017, 17:27

Mnie czasami wystarczy po prostu wyjazd by odpocząć i zrelaksować się . Jeżeli szukasz miejsca na odpoczynek to warto zajrzeć do nich https://www.hotelponiatowski.pl/ bo mają na prawdę piękne pokoje, ogród i przepyszne jedzenie. Myślę, że będziesz zadowolona z pobytu w tym miejscu.
lilka

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 9 października 2017, 17:33

Jasne, od czasu do czasu można zafundować sobie taki wyjazd. Jednak w dłuższej perspektywie warto stworzyć sobie miejsce do relaksu we własnym domu. Świetnie posłużyć do tego mogą odpowiednio dobrane fotele ogrodowe. Mając taką przestrzeń u siebie, bez problemu można sprawić, że wypoczniecie dobrze u siebie w domu.
Arkadiusz1

Postprzez lonia » wtorek, 8 maja 2018, 16:01

Och, od wielu miesięcy marzę o takim relaksie, niestety wciąż nie mamy czasu na choćby krótki wypad.
lonia

Postprzez missia » piątek, 11 maja 2018, 12:45

też mi się marzy, niestety funduszy brak i też w pracy urwaie głowy, szef nas ciśnie że ledwo daję rady i codziennie myślę o rzuceiu tego wszytkiego, tylko kredyt mni ejakoś w pracy trzyma, biorę nervomix control, zbiera sie w sobie i tak mija dzień za dniem, a cały czas rozglądam się za cyzmś innym, dzieki tabletkom chociaż czuje się spokojniejsza
missia

Postprzez emika » środa, 30 maja 2018, 07:00

Też mi się marzy, ale ciężko mi czas wygospodarować
emika

Postprzez tune26 » wtorek, 10 lipca 2018, 17:08

Kiedyś żona mnie namówiła na taki wyjazd, i chociaż podchodziłem do niego sceptycznie to bardzo dobrze mi to zrobiło :)
tune26

Postprzez mczay » piątek, 27 lipca 2018, 07:23

Jeśli nie masz czasu lub pieniędzy na SPA, to polecam Ci wykonać chociaż jeden zabieg który wprawi Cię w stan relaksu. Jak dla mnie najlepiej w takiej sytuacji sprawdza się masaż bańką chińską Warszawa. Masaż bańką chińską niesie ze sobą wiele korzyści: od relaksu, przez poprawę przemiany materii po wzmocnienie całego organizmu. Jeśli więc zastanawiasz się nad odpowiednim masażem dla siebie, zawsze najlepszą opcją jest masaż bańką chińską.
mczay

Postprzez Kisza » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:21

Ja niestety na dłuższy wyjazd do spa nie mogę sobie pozwolić. Bardzo chętnie natomiast skorzystałabym z oferty warszawskiej Kliniki Le Spa http://lespa.pl/aktualnosci/ . Mamy tam bowiem do wyboru całe mnóstwo świetnych zabiegów zarówno medycyny estetycznej, jak i kosmetycznych. Poza tym możemy wybrać się np. na masaż, a dodatkowo często dostępne sa bardzo fajne promocje.
Kisza

Postprzez » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:21

Następna strona

Powrót do Uroda