Nawilżenie włosów

Re: Nawilżenie włosów

Postprzez Zuzzanna » sobota, 13 stycznia 2018, 09:20

Z tego co wiem, na wysuszone włosy i skórę dobrze działa olej ze słodkich migdałów . Nawilża włosy, skórę głowy, a także odżywia cebulki. Wiem, że brzmi to jak żywcem wyjęte z jakiejś reklamy, ale naprawdę migdały mają bardzo dużo właściwości. Możesz sobie o tym poczytać gdziekolwiek. Chyba nie ma lepszego składniku, choć keratyna też jest dobra.
Zuzzanna

Postprzez » sobota, 13 stycznia 2018, 09:20

Postprzez glucio » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:31

Z mojego doświadczenia stwierdzam, że najlepsze efekty dają kosmetyki, które są naturalne, od ponad dwóch lat tylko z takich korzystam i wyglądam o wiele lepiej, a przeczytałam o tym na http://www.kobiecymokiem.pl/szampon-org ... ory-glowy/
glucio

Postprzez av0kado » wtorek, 6 lutego 2018, 10:31

A jak często robicie olejowanie włosów? U mnie sprawdza się to maksymalnie raz w tygodniu.
av0kado

Postprzez majlove » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 10:00

Ja robie dwa razy w tygodniu :) A jak nie mam czasu na dwa to raz, ale wtedy uzywam jeszcze maski do wlosow z https://kontigo.com.pl/marki/biolove.html :) Dobrze sie to sprawdza bo wlosy nie sa przetluszczone, a ladnie nawilzone i blyszczace :)
majlove

Postprzez Werkova » poniedziałek, 7 maja 2018, 12:00

Właśnie to jest moim największym problemem z większością odżywek. Włosy są błyszczące i miękkie, ale też ciężkie i szybciej się przetłuszczają. Jeszcze nie spotkałam idealnej odżywki dla siebie.
Werkova

Postprzez lipia » poniedziałek, 21 maja 2018, 14:23

znacie jakieś sprawdzone sposoby na poprawę kondycji włosów? szukam bardzo pilnie
lipia

Postprzez monicx » wtorek, 22 maja 2018, 09:21

W okresach jesieni i zimy trzeba szczególnie dbać o włosy, aby były odpowiednio nawilżone. Tutaj znajdziesz dużo wskazówek jak zapobiec takim problemom: https://www.wapteka.pl/blog/artykul/jak-dbac-o-wlosy-jesienia
monicx

Postprzez Vartus » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 06:35

To zależy jaki jest problem, czy włosy są przetłuszczające się, czy masz problem z łupieżem, czy są łamliwe itd.
Vartus

Postprzez Kamilka75 » niedziela, 17 czerwca 2018, 11:46

Moim sposobem na nawilżenie włosów są różnego rodzaju szampony, ale nie stosuję masek, ponieważ za mocno je obciążają, przez co mam problem z szybkim przetłuszczeniem. Jako, że lato zbliża się wielkimi krokami, rozważam zadbanie o włosy i paznokcie od środka. W aptece Melisa https://www.apteka-melissa.pl/produkt/g ... ,1417.html znalazłam produkt Gelacet, zawierający wiele składników pomocnych w pielęgnacji włosów. Powinnam, dla optymalnych efektów, przyjmować go minimum 3 miesiące. Chyba się zdecyduję, może to wzmocni moje włosy i paznokcie.
Kamilka75

Postprzez ivanex22 » środa, 20 czerwca 2018, 08:36

Jeżeli wypatrujesz wartościowych środków do włosów to polecamy serwis IVA. Ów sklep online spowoduje, że wynajdziesz najlepsze artykuły do naprawy włosów, jakich szukasz. Renoma kosmetyków to najwyższa półka. Od paru tygodni korzystam wyłącznie z ich kosmetyków. Nie znasz IVY to sprawdź na ich serwisie ivasklep.pl.
ivanex22

Postprzez » środa, 20 czerwca 2018, 08:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda