Nawilżenie włosów

Re: Nawilżenie włosów

Postprzez boxxer » poniedziałek, 16 września 2019, 08:28

Ja używam serii kosmetyków, w których jest olejek CBG. Teraz ekstrakty z konopi są bardzo popularne i mają działanie odżywcze. Nic nie pomaga moim włosom jak właśnie szampon i odżywka od tego producenta.
boxxer

Postprzez » poniedziałek, 16 września 2019, 08:28

Postprzez igunia » czwartek, 24 października 2019, 06:35

Ja co dwa miesiące chodzę na profesjonalny zabieg regenerujący do salonu In Harmony i serdecznie polecam wszystkim posiadaczkom suchych i farbowanych włosów :)
igunia

Postprzez Łucja » czwartek, 19 grudnia 2019, 19:34

Wszystko zależy tez od tego jakiego szamponu używasz ja mogę z mojej strony polecić ci https://top-supplementen.nl/shampoo-voo ... -alopecia/. Mi osobiście szampon Dermena pomógł, włosy są po nim rewelacyjne. Bardzo sobie chwalę ten produkt.
Łucja

Postprzez Ajka9090 » środa, 15 stycznia 2020, 19:58

Właśnie o kosmetykach z konopi miałam wspomnieć. :D Jeśli macie problemy z włosami czy skórą, to jak najbardziej polecam wypróbować takich kosmetyków! Ja teraz kupiłam w sklepie https://www.cannakobi.com/ kosmetyki, w tym szampon i odżywkę do włosów i czekam z niecierpliwością na nie. :D
Ajka9090

Postprzez Julka888 » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:59

U mnie najlepiej sprawdzają się profesjonalne zabiegi nawilżające, wystarczy, że raz na 6 tygodni odwiedzę swoją fryzjerkę w salonie In Harmony :) po wizycie włoski są mega nawilżone i odżywione a co najważniejsze taki efekt utrzymuje się praktycznie do kolejnej wizyty :)
Julka888

Postprzez » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:59

Poprzednia strona

Powrót do Uroda