jak się pozbyć rozszerzonych porów

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez Ela78 » piątek, 12 stycznia 2018, 15:51

A ja mam znowu inny problem. d półtora roku walczę z przebarwieniami, u dermatologa zostawiłam kupę kasy na różnego rodzaju zabiegi i leki. Efekt ledwo zauważalny. Jestem załamana, nie wiem już co wymyślić. Nie mogę na to patrzeć. Czytałam trochę na ten temat w necie http://www.boolvar.pl/przebarwienia-sko ... m-walczyc/ ale czy sprawdzą się skuteczne te wskazówki i porady ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » piątek, 12 stycznia 2018, 15:51

 

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez agaa » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 16:19

marianna napisał(a):witam, proszę o poradę w kwestii jak w temacie. mam bardzo porowatą skórę twarzy, ze skłonnością do wyprysków i powstawania wągrów :| czy macie sparwdzone sposoby, aby się tego pozbyć, chociaż trochę?

Od miesiąca stosuję silikonową szczoteczkę soniczną - efekt niesamowity. Oczyszczanie jest bardzo ważne, więc odpowiedni żel do mycia twarzy i ta szczoteczka to u mnie przełom. Nie mam już widocznych porów, cera nawet bez makijażu wygląda na dobrze, nie jest taka ziemista, jak to często bywa zimą. No i lepiej też chłonie kosmetyki, mam cerę bardzo suchą, miejscami schodzi mi skóra zimą, a teraz nie mam problemów, cera jest przyjemnie nawilżona. Także polecam próbować i szukać pielęgnacji odpowiedniej dla siebie:)
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez Sylwik » środa, 31 stycznia 2018, 12:28

Powyższe rady wydają się być przydatne, sama niektóre wypróbuję :)
Sylwik
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 31 stycznia 2018, 12:19

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez violatta » czwartek, 25 października 2018, 15:37

Ja prowadzę salon kosmetyczny więc jak chcesz to możesz do mnie sie wybrać to coś poradzimy, nie bawem będę rozszerzać działalność, chcę się udać do Nouveau Contour Na szkolenie z zakresu kosmetologii z którego zostanie mi o wiele więcej niż sam papierek.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez Ania94 » środa, 27 marca 2019, 08:42

Cześć! Ja praktycznie na wszystkie problemy z cerą polecam naturalne maseczki do twarzy. Na rynku mamy dostępnych wiele opcji. Warto wybrać te wyprodukowane w Polsce. Mamy już wiele dobrych, polskich firm, które zajmują się produkcją ekologicznych kosmetyków. Sprawdźcie same! https://ekodomek.eu/maski-do-twarzy-c-9_14.html
Ania94
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 09:48

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez greta544 » środa, 27 marca 2019, 11:55

Sama mam ten problem i szukam jakiegoś skutecznego sposobu aby się go pozbyć.
greta544
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 4 października 2018, 11:48

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez patrycjawawrzak » czwartek, 28 marca 2019, 13:29

Samodzielne pozbycie się rozszerzonych porów może nie być łatwym zadaniem. Ale może warto wybrać się do kosmetyczki, może poleci ci jakiś zabieg, który pomoże uporać ci się z tym problemem?
patrycjawawrzak
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 7 stycznia 2019, 09:56

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez rozarozyczka » wtorek, 11 czerwca 2019, 17:15

O tak wizyta u profesjonalisty to najlepsze rozwiązanie! Osobiście mogę polecić ci Klinikę Krajewski mają bardzo fajną i atrakcyjną ofertę leczenia trądziku więc i tobie na pewno pomogą :) Zapisz się na pierwszą konsultację i będziesz wiedziała co wybrać :)
rozarozyczka
 

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez Agusiek » wtorek, 24 września 2019, 02:32

U mnie sprawdziła się mikrodermabrazja, naprawdę bardzo fajnie wygładziła skórę, na zabiegi chodziłam do dr.Krajewskiego i gorąco polecam skonsultowanie się z tym specjalistą wszystkim posiadaczką problematycznej cery trądzikowej :)
Agusiek
 

Re: jak się pozbyć rozszerzonych porów

Postprzez sedel » środa, 25 września 2019, 17:05

zapytaj się o pomoc dobrej kosmetyczki :)

___
montaż linii produkcyjnych
sedel
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 25 września 2019, 17:01

Postprzez » środa, 25 września 2019, 17:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron