Podkład do twarzy

Podkład do twarzy

Postprzez gabi4 » środa, 21 czerwca 2017, 16:22

Jakiej marki są najlepsze? Jak mogę sobie szybko sprawdzić jaki podkład jest dla mnie odpowiedni? Dziewczyny poratujcie :(
gabi4

Postprzez » środa, 21 czerwca 2017, 16:22

Re: Podkład do twarzy

Postprzez katpio123 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 11:15

Sprawdź sobie tą stronę https://tagomago.pl/katalog/208/tylko-t ... ziewczyny/ bo znajdziesz tam wiele fajnych i trafionych informacji właśnie odnośnie podkładów i dzięki temu nie powinnaś mieć problemów z wyborem najlepszego podkładu dla siebie. Sama u nich właśnie dobrałam idealnie pasujący do mojej cery i wcale dużo nie zapłaciłam :)
katpio123

Postprzez krystynazgazowni » środa, 28 czerwca 2017, 10:14

Tutaj możesz sobie sprawdzić http://www.gosh.pl/k/podklady/ może akurat będzie ok, każda z nas ma inną cerę, każdemu pasuje co innego. Ale co do tych kosmetyków, to moja szefowa z pracy zamawia tam i bardzo ładnie na niej to wygląda.
krystynazgazowni

Postprzez Miska » wtorek, 19 czerwca 2018, 19:29

Moim zdaniem jedyna słuszna metoda w tym przypadku to metoda prób i błędów. Ja też długo szukałam swojego idealnego podkładu do twarzy, ale w końcu znalazłam. Podkład od Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html wcale dużo nie kosztuje, a doskonale kryje wszystkie moje niedoskonałości na twarzy, a niestety mam ich sporo. Jest też bardzo wydajny, za co bardzo duży plus. Zużyłam już kilka opakowań i póki co nie zamierzam zmieniać.
Miska

Postprzez Beata » niedziela, 23 września 2018, 07:13

Moim zdaniem jeden z lepszych o ile nie najlepszy fluid dostępny w normalnej przyzwoitej cenie to liftingujący fluid nawilżający lift od Bielendy z serii MAKE-UP ACADEMIE. Dobrze nawilża skórę, dobrze kryje przebarwienia i małe zmarszczki. Stosuje już blisko pół roku i nie zamierzam się przerzucać na inny
Beata

Postprzez klara435 » czwartek, 27 września 2018, 12:38

Ja akurat najbardziej lubię podkład Astor Perfect Stay 24 h. Dobrze kryje, nie świeci się a jednocześnie fajnie nawilża buzię. Ja stosuję go od kilku lat, próbowałam innych ale zawsze i tak wracałam do mojego ulubieńca.
klara435

Postprzez agaa » piątek, 28 września 2018, 07:29

Nie da się szybko znaleźć idealnego podkładu. Trzeba testować. Jak już znajdziesz podkład idealny to potem łatwiej Ci też będzie znajdywać kolejne.
agaa

Postprzez margarita55 » wtorek, 11 grudnia 2018, 08:25

Podkład do twarzy to podstawa w makijażu. Mam skórę trądzikową i nie każdy podkład wygląda u mnie dobrze. Świetnie spisują się u mnie kosmetyki mineralne zwłaszcza te z eshopannabelle. Przy odpowiednim nałożeniu utrzymują się cały dzień i nie podkreślają suchych skórek. Dodatkowo nie zapychają/ :wink:
margarita55

Postprzez kasiulka6666 » niedziela, 6 stycznia 2019, 21:53

wiesz co, ja ostatnio znalazłam mega fajną strone gdzie znajdują się ciekawe poradniki z makijażem :) Jak i ciekawy artykuł o błędach w makijażu
może Cię zainteresuje , podsyłam łap https://www.kobietapo60.pl/

Pozdrawiam, Kaśka!
kasiulka6666

Postprzez doesyou » środa, 9 stycznia 2019, 12:45

Masz racje bronzer mineralny to świetne rozwiązanie ponieważ nie zapycha tak jak inne. Często nie używałam bronzerów ze względu na trądzik jaki u mnie powodowały. Dodatkowo bardzo fajnie się blendują zwłaszcza te z eshopannabelle. Można z łatwością dobrać odpowiedni odcień i nie są drogie.
doesyou

Postprzez » środa, 9 stycznia 2019, 12:45

Następna strona

Powrót do Uroda