Podkład do twarzy

Podkład do twarzy

Postprzez gabi4 » środa, 21 czerwca 2017, 16:22

Jakiej marki są najlepsze? Jak mogę sobie szybko sprawdzić jaki podkład jest dla mnie odpowiedni? Dziewczyny poratujcie :(
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Postprzez » środa, 21 czerwca 2017, 16:22

 

Re: Podkład do twarzy

Postprzez katpio123 » poniedziałek, 26 czerwca 2017, 11:15

Sprawdź sobie tą stronę https://tagomago.pl/katalog/208/tylko-t ... ziewczyny/ bo znajdziesz tam wiele fajnych i trafionych informacji właśnie odnośnie podkładów i dzięki temu nie powinnaś mieć problemów z wyborem najlepszego podkładu dla siebie. Sama u nich właśnie dobrałam idealnie pasujący do mojej cery i wcale dużo nie zapłaciłam :)
katpio123
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:16

Re: Podkład do twarzy

Postprzez krystynazgazowni » środa, 28 czerwca 2017, 10:14

Tutaj możesz sobie sprawdzić http://www.gosh.pl/k/podklady/ może akurat będzie ok, każda z nas ma inną cerę, każdemu pasuje co innego. Ale co do tych kosmetyków, to moja szefowa z pracy zamawia tam i bardzo ładnie na niej to wygląda.
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Podkład do twarzy

Postprzez Beata » niedziela, 23 września 2018, 07:13

Moim zdaniem jeden z lepszych o ile nie najlepszy fluid dostępny w normalnej przyzwoitej cenie to liftingujący fluid nawilżający lift od Bielendy z serii MAKE-UP ACADEMIE. Dobrze nawilża skórę, dobrze kryje przebarwienia i małe zmarszczki. Stosuje już blisko pół roku i nie zamierzam się przerzucać na inny
Beata
 

Re: Podkład do twarzy

Postprzez klara435 » czwartek, 27 września 2018, 12:38

Ja akurat najbardziej lubię podkład Astor Perfect Stay 24 h. Dobrze kryje, nie świeci się a jednocześnie fajnie nawilża buzię. Ja stosuję go od kilku lat, próbowałam innych ale zawsze i tak wracałam do mojego ulubieńca.
klara435
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 27 września 2018, 11:02

Re: Podkład do twarzy

Postprzez agaa » piątek, 28 września 2018, 07:29

Nie da się szybko znaleźć idealnego podkładu. Trzeba testować. Jak już znajdziesz podkład idealny to potem łatwiej Ci też będzie znajdywać kolejne.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Podkład do twarzy

Postprzez margarita55 » wtorek, 11 grudnia 2018, 08:25

Podkład do twarzy to podstawa w makijażu. Mam skórę trądzikową i nie każdy podkład wygląda u mnie dobrze. Świetnie spisują się u mnie kosmetyki mineralne zwłaszcza te z eshopannabelle. Przy odpowiednim nałożeniu utrzymują się cały dzień i nie podkreślają suchych skórek. Dodatkowo nie zapychają/ :wink:
margarita55
 

Re: Podkład do twarzy

Postprzez kasiulka6666 » niedziela, 6 stycznia 2019, 21:53

wiesz co, ja ostatnio znalazłam mega fajną strone gdzie znajdują się ciekawe poradniki z makijażem :) Jak i ciekawy artykuł o błędach w makijażu
może Cię zainteresuje , podsyłam łap https://www.kobietapo60.pl/

Pozdrawiam, Kaśka!
kasiulka6666
 

Re: Podkład do twarzy

Postprzez doesyou » środa, 9 stycznia 2019, 12:45

Masz racje bronzer mineralny to świetne rozwiązanie ponieważ nie zapycha tak jak inne. Często nie używałam bronzerów ze względu na trądzik jaki u mnie powodowały. Dodatkowo bardzo fajnie się blendują zwłaszcza te z eshopannabelle. Można z łatwością dobrać odpowiedni odcień i nie są drogie.
doesyou
 

Re: Podkład do twarzy

Postprzez Katrin » środa, 9 stycznia 2019, 12:58

Hueh nawet wyskoczyła mi reklama Annabelle Minerals, kosmetyków firmy z których sama korzystam!
Są prześwietne dziewczyny, kosmetyki naturalne, które matujące podkłady pokrywają idealnie wszelkie niedoskonałości na skórze. Wiadomo, że im gorzej to trzeba warstwowac, ale wiecie co? Nie ma efektu maski i to jest w nich najlepsze! A skóra oddycha i nie traci na 'jakości' ;)
https://www.eshopannabelle.com/pl/10-podklady-matujace
Katrin
 
Posty: 16
Dołączył(a): sobota, 3 lutego 2018, 10:09

Postprzez » środa, 9 stycznia 2019, 12:58

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron