Podkład do twarzy

Re: Podkład do twarzy

Postprzez Katrin » środa, 9 stycznia 2019, 12:58

Hueh nawet wyskoczyła mi reklama Annabelle Minerals, kosmetyków firmy z których sama korzystam!
Są prześwietne dziewczyny, kosmetyki naturalne, które matujące podkłady pokrywają idealnie wszelkie niedoskonałości na skórze. Wiadomo, że im gorzej to trzeba warstwowac, ale wiecie co? Nie ma efektu maski i to jest w nich najlepsze! A skóra oddycha i nie traci na 'jakości' ;)
https://www.eshopannabelle.com/pl/10-podklady-matujace
Katrin

Postprzez » środa, 9 stycznia 2019, 12:58

Postprzez moonia22 » poniedziałek, 4 lutego 2019, 10:09

Z loreal true match jest dla mnie najlepszy.
moonia22

Postprzez madzialena_s » wtorek, 12 lutego 2019, 08:23

Ja akurat przez długi czas używałam Astora ale ostatnio mnie uczulił i musiałam zmienić na inny.
madzialena_s

Postprzez molinka » wtorek, 19 lutego 2019, 11:12

Tutaj https://www.maxdrogeria.pl/ warto poszukać dobrych kosmetyków bo są często promocje. marki sa znane. Wysyłki bardzo szybkie i dobrze zabiezpieczone.
molinka

Postprzez sirren » piątek, 1 marca 2019, 13:46

Kazdy powinien podkład dobrać indywidualnie, do rodzaju swojej skóry. To nie jest łatwe zadanie, dlatego warto sprawdzać testery w sklepach.
sirren

Postprzez ania23 » poniedziałek, 10 czerwca 2019, 13:17

Hej :)
Podkład to absolutny niezbędnik w każdej damskiej kosmetyczce! Nawet jeśli na co dzień nie lubimy się malować, to kosmetyk ten z pewnością przyda się na specjalne okazje, kiedy chcemy wyglądać olśniewająco :D Ja preferuję podkłady matujące, gdyż moja skóra ma straszną tendencję do świecenia, a dzięki tym produktom w połączeniu z pudrem, moja skóra wygląda nieskazitelnie przez wiele godzin :D
ania23

Postprzez Irmee » środa, 30 września 2020, 10:07

A co myslicie o kosmetykach mineralnych, czy któras z Was uzywa tak na co dzień czy raczej nie miałyście doświadczenia? Pytam bo chciałabym się przerzucic na takie minerałki i upatrzyłam sobie podkład annabelle minerals stąd ale boje się, że będzie mocno wysuszał moją cerę , czytałam że on fajnie działa u osób z cera tłusta lub mieszaną a ja raczej mam sucha i nie wiem jak będzie się zachowywał u mnie.
Irmee

Postprzez » środa, 30 września 2020, 10:07

Poprzednia strona

Powrót do Uroda