Tlenoterapia

Tlenoterapia

Postprzez arttt » piątek, 30 sierpnia 2019, 06:30

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
arttt

Postprzez » piątek, 30 sierpnia 2019, 06:30

Re: Tlenoterapia

Postprzez aaaa » środa, 9 października 2019, 16:38

U mnie smog praktycznie wszędzie. Chodzę regularnie na terapię tlenową i uważam, że ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okolicach Skawin. Z tych lepszych marek, które testowałem to na pewno OxyTerapia bo profesjonalnie podchodzą do pacjenta i masz bardzo długie sesje do godziny nawet. Ale najbardziej się opłaca na 45 minut. Godzina to dla mnie trochę za długo, ale zależy od potrzeb podejrzewam.
aaaa

Re: Tlenoterapia

Postprzez kardinale » środa, 23 października 2019, 17:40

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie :) https://sharepointblog.pl

Ostatnio przesunięty w górę środa, 23 października 2019, 17:40 przez: Anonymous.
kardinale

Postprzez » środa, 23 października 2019, 17:40

Powrót do Uroda