Kosmetyki nawilżające

Kosmetyki nawilżające

Postprzez barmanka » sobota, 5 października 2019, 14:47

Cześć, zastanawiam się, jaki kosmetyk dobrze nawilży moją suchą skórę? Macie jakiś produkt?
barmanka

Postprzez » sobota, 5 października 2019, 14:47

Re: Kosmetyki nawilżające

Postprzez luiza » sobota, 5 października 2019, 14:50

Nawilżenie to podstawa i można zdecydować się na naturalny kosmetyk, który nie będzie podrażniał skóry. Olejek witaminowy balansujący HB jest odpowiedni do twarzy, ale też całego ciała i dzięki temu, że ma w składzie rośliny lecznicze to dba o skórę i pozostawia ją gładką.
luiza

Postprzez Anetka12345 » piątek, 18 października 2019, 09:38

Wiecie może jak wygląda produkcja własnych kosmetyków nawilżających? Wiele o tym czytam ostatnimi czasy :) jednak porady osoby, która zajmuje się tym mogą mi bardzo pomoc :)
Anetka12345

Postprzez Ewunia22 » czwartek, 24 października 2019, 03:34

Bardzo fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji posiada w swojej ofercie marka Nanili, zakupiłam żel micelarny i kremik naprawczy na dzień - jestem bardzo zadowolona z działania więc z miłą chęcią skuszę się na coś nowego z ich asortymentu :)
Ewunia22

Postprzez anisia » piątek, 25 października 2019, 12:43

mi bardzo odpowiada krem natłuszczająco nawilzajacy od novaclear. teraz przed zima nasza skora potrzebuje dobrego nawilżenia i ochrony przez wiatrem.
anisia

Postprzez guran » środa, 30 października 2019, 14:00

Z tego co widzę to tutaj daliście wiele fajnych propozycji tych kosmetyków nawilżających.
Odkąd się przeprowadziłem do innego miasta wydaje mi się, że woda jest twarda i po prysznicu czy kapieli moja skóra jest strasznie sucha. Mam nadzieje, ze dzieki tym kosmetykom uda sie rozwiazac ten problem :)
guran

Postprzez Mariolla » sobota, 2 listopada 2019, 00:53

W tym zakresie zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwróciła uwagę na ofertę https://www.neutrogena.com.pl/ ponieważ znajdziesz u nich odpowiednie kremy oraz preparaty dopasowane do konkretnego wieku, dzięki czemu skutecznie poprawisz swój wygląd, złagodzisz zmarszczki i do tego oczywiście poprawi się nawilżenie oraz jędrność ciała pomimo mijających lat, nadal możesz czuć się tak samo piękna jak w wieku 18 lat ;)
Mariolla

Postprzez pomponek » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:47

Bardzo fajny krem do codziennej pielęgnacji w swojej ofercie ma marka Nanili. Ja już po tygodniu stosowania kremu naprawczego widziałam znaczną poprawę wyglądu cery:)
pomponek

Postprzez » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:47

Powrót do Uroda