szczotka prostująca czy prostownica?

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez zuzkazz25 » środa, 26 grudnia 2018, 08:43

Ja mam i szczotkę prostującą i prostownicę. Pierwszej używam tylko jak mam więcej czasu na ogarnięcie włosów. Prostownicą znacznie szybciej da się wyprostować włosy. Czupryna jednak lepiej wygląda po użyciu szczotki prostującej - włosy są uniesione u nasady.
zuzkazz25
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 3 października 2018, 12:05

Postprzez » środa, 26 grudnia 2018, 08:43

 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez zunur » piątek, 26 kwietnia 2019, 19:43

Hej, muszę prędko kupić nową prostownicę bo stara się spaliła a bez wyprostowanych włosów nie jestem w stanie wyjść z domu. Może ktoś z was jest w stanie mi doradzić jaką prostownicę kupić? Na https://www.neo24.pl/blog/jaka-prostownice-wybrac.html o tym coś czytałem ale nie jestem w stanie nadal się zdecydować. Będę wdzięczny za pomoc
zunur
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:00

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez Maxinka » czwartek, 11 lipca 2019, 12:31

A może by tak profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim? Ja swoje włosy zawsze oddaję w ręce dziewczyn z In Harmony - znają się na rzeczy i zawsze dobrze doradzą :)
Maxinka
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez kolesa » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 06:26

ja używam prostownicy z jonizacją i póki co jestem zadowolona z efektów i nie zauważyłam aby włosy były bardzo zniszczone.
kolesa
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2019, 05:48

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez pebola » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 14:26

Jaką masz te prostownicę z jonizcją? znalazłam z babyliss w neonet w promocji letniej, jest mocno obniżona cena i straszie mnie kusi żeby kupić, dużo imprez mnie czeka w tym roku a prostownića można też ładne loki zrobić, co myślicie?
pebola
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez Mirabelka56 » wtorek, 24 września 2019, 02:15

A może by tak profesjonalny zabieg prostujący włosy??? Widziałam, że dziewczyny z In Harmony wykonują takie zabiegi, ja akurat nie korzystałam ale czytałam opinie innych zadowolonych klientek
Mirabelka56
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez latawiec biały » czwartek, 24 października 2019, 06:19

Moim zdaniem szczotka powinna pielęgnować i rozczesywać włosy... Ale szczotki, które je nagrzewają itd. już nie spełnią tego wymogu :/ Dla mnie w szczotce najważniejsze jest to, żeby włosy się nie elektryzowały i były błyszczące. Moje włosy kiedyś były bardzo zniszczone :( Niestety farbowanie sprawia, że włosy stają się bardzo wrażliwe i są podatne na wszelkie uszkodzenia. Od jakiegoś czasu zaczęłam bardzo o nie dbać. Generalnie to naturalnie jestem brunteką a farbuję włosy na blond, więc jak się pewnie domyślacie, muszę je rozjaśniać. A to już w ogóle niszczy włosy :( I kiedyś znalazłam na https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka ... iem-dzika/ artykuł o szczotkach z naturalnego włosia... I mega mnie to zaciekawiło! Od lat używałam tego samego, plastikowego grzebienia, i sama niszczyłam sobie te włosy, a teraz kupiłam szczotkę z naturalnego włosia i jest o niebo lepiej :D Także jak wasze włosy ciągle wydają się wam zniszczone i nie wiecie już co z nimi robić, to rozważcie wymianę szczotki. U mnie to najbardziej pomogło :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez olcia34 » wtorek, 21 stycznia 2020, 10:23

Ja byłam na profesjonalnym zabiegu keratynowego prostowania włosów w In Harmony i jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów :) włoski są pełne zdrowego blasku, nic złego się im nie stało, a ja teraz już nie muszę korzystać z prostownicy :)
olcia34
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez Adele » czwartek, 30 stycznia 2020, 15:43

U mnie prostowanie szczotką jest niestety mało efektywne, więc tutaj zdecydowane prostownica. Ja mam babyliss ceative ST410E. Ma taką złotą ceramiczną powłokę, gładko sunie po włosach, nie szarpie i nie zauważyłam też żeby jakoś niszczyła włosy.
Adele
 
Posty: 67
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez mami772 » czwartek, 30 stycznia 2020, 21:44

Myślałam właśnie o takim urządzeniu, jak szczotka prostująca, ale niestety potrafią one kosztować bardzo dużo i nie wiem, czy będzie to opłacalny zakup. Znalazłam też jednak alternatywę, którą jest urządzenie 5w1 do stylizacji włosów. Znajdziecie sobie coś takiego na stronie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2024 Fajny design, funkcjonalne urządzenie, bo tylko wymieniamy końcówki i wszystko działa świetnie. Ja mogłam się zdecydować, a Ty?
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Postprzez » czwartek, 30 stycznia 2020, 21:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron