szczotka prostująca czy prostownica?

szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez adriana » środa, 25 października 2017, 10:18

Co lepsze? Chciałabym uzyskać naturalny look dlatego bardziej skłaniam sie ku szczotce, widziałam nawet jeden fajny model od babyliss. Chyba to lepsze dla zniszczonych włosów bo nie nagrzewa się tak jak prostownica?
adriana
 

Postprzez » środa, 25 października 2017, 10:18

 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez Ada345 » czwartek, 1 lutego 2018, 19:35

Dla zniszczonych włosów to nawet suszarka jest niebezpieczna. Proponowałabym najpierw zafundować włosom konkretną regenerację. A odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie, to ja wolę te szczotki niż prostownicę.
Ada345
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:57

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez agaa » czwartek, 8 lutego 2018, 13:45

Nie mam szczotki, więc nie mam porównania, ale mam prostownicę. I nie wyobrażam sobie, by szczotka miała lepiej wyprostować moje włosy. Przy odpowiedniej pielęgnacji i kosmetykom, które zabezpieczają włosy przed zniszczeniami termicznymi, włosy tak szybko się nie niszczą. Lubię swoją prostownicę:)
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez artemida » wtorek, 13 lutego 2018, 10:10

Babyliss ma teraz w ofercie nową prostownicę z inteligentnym czujnikiem który pilnuje by nie przegrzewać wlosów, super sprawa :) no i oczywiście ma też jonizację
artemida
 
Posty: 199
Dołączył(a): poniedziałek, 23 października 2017, 07:36

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez agulla » wtorek, 13 lutego 2018, 10:30

Tak? Zastanawiam się nad zakupem prostownicy, więc chyba tę wezmę pod uwagę.
agulla
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 13 lutego 2018, 10:28

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez ilonka8128 » środa, 19 września 2018, 03:20

Mi najlepiej zadziałało prostowanie keratynowe. Miałam Amazon Keratin i prostownice i szczotki prostujące nie dawały takiego efektu. A włosy nie był suche ani zniszczone, tylko wręcz odżywione :)
ilonka8128
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez eriksa » środa, 26 września 2018, 08:26

ja sobie kupiłam od babyliss taką z funkcja pary. Można używać na wilgotnych włosach, zawsze to kilka minut mniej poświęconych na włosy, nie trzeba dosuszać przed protowaniam,jak budzę się z szopą na głowie i włosy za nic nie chca współpracować to przejeżżam je prostownicą i gotowe
eriksa
 

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez Gabrill » środa, 26 września 2018, 08:56

Szczotka nie będzie miała takiego samego efektu jak prostownica. Prostuje przynajmniej częściowo i wygląda to moim zdaniem dużo bardziej naturalnie, niż w przypadku prostownicy, ale nie ma tego samego efektu. Dodatkowo przy włosach lekko falowanych efekt jest praktycznie znikomy.
Gabrill
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:19

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez agaa » piątek, 28 września 2018, 07:22

Niedawno dostałam taką szczotkę prostującą, więc mam teraz porównanie do prostownicy. Prostownica dobrze prostuje włosy, przy szczotce ten efekt jest o mniejszy - niby bardziej naturalny, ale to dalej nie są proste włosy. Więc w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać... Ja szczotki używam jak rano chcę tylko trochę wyprostować włosy po nocy (śpię w związanych włosach i czasem zostaje mi ślad po gumce). Jeżeli jednak myję włosy i suszę to używam prostownicy potem, żeby je wyprostować.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: szczotka prostująca czy prostownica?

Postprzez devilangel » sobota, 29 września 2018, 16:37

Jeśli chodzi o mnie, to nie mam doświadczeń ze szczotką prostującą, ale na prostownicę nie narzekam. Podczas częstego stosowania tego urządzenia warto sięgać po kosmetyki keratynowe. Zamierzam właśnie przetestować kurację https://www.gobli.pl/encanto-keratyna-z ... 00ml-p3607 którą poleciła mi koleżanka. Jak będę po, to podzielę się opinią.
devilangel
 
Posty: 33
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 15:44

Postprzez » sobota, 29 września 2018, 16:37

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron