Problemowe paznokcie

Problemowe paznokcie

Postprzez charlotte1991 » środa, 8 stycznia 2020, 21:39

Mam straszny problem z paznokciami. Łamią się i rozdwajają. Stosowałam już chyba wszystkie odżywki i nie wiem co robić. Nawet zmiana diety nie pomogła. Znajoma poleciła mi zestaw do paznokci P.Shine z https://www.gobli.pl/manicure-japonski- ... okci-p4433 Czy któraś z was go stosowała?
charlotte1991
 

Postprzez » środa, 8 stycznia 2020, 21:39

 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez sofia11 » środa, 8 stycznia 2020, 21:42

Ja mam i polecam. Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu. Paznokcie są w świetnej kondycji - jak dawniej. Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie a sam zestaw jest bardzo wydajny. Ja mam go od ponad dwóch miesięcy i nadal jest go bardzo dużo.
sofia11
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez luiza » środa, 8 stycznia 2020, 21:44

Polecam Ci ten zestaw! Ja myślałam, że nigdy nie wyprowadze paznokci na prostą... Próbowałam sobie w domu przedłużać sama paznokcie hybrydą i żelem, nie raz za bardzo spiłowałam płytkę, bardzo często zdejmowałam paznokcie, czasem trzy razy w tygodniu, po prostu chciałam się na sobie nauczyć i doprowadziłam paznokcie do ruiny. Stosowałam tak jak Ty odżywki, ale też oliwki, kremy, maski na paznokcie, ale nic nie pomagało. W końcu pomógł P.Shine. Nie żałuję żadnej złotówki, a na wszystkie nic nie warte odżywki i reszte razem wzięte wydałam znacznie więcej. Po pierwszym razie myślałam, że się popłacze, paznokcie od razu były błyszczące i po prostu mocniejsze. Po trzecim zabiegu paznokcie były jak kiedyś, mogłam je normalnie zapuścić. Po tych wszystkich moich zabiegach płytka stała się bardzo nierówna, a po zestawie P.Shine znów jest równa, jednolita, paznokcie piękne. Podczas używania zestawu nie przyjmują się na paznokciach lakiery kolorowe, więc to jest minus, ale paznokcie są piękne, błyszczące, zadbane, więc nie ma problemu. Teraz będę próbować po woli np przez tydzień mieć pomalowane paznokcie, a potem robić p. shine. Ja ze swojej strony polecam.
luiza
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez ulka55 » środa, 8 stycznia 2020, 21:51

U mnie P.Shine sprawdza się bardzo dobrze. Przed kuracją miałam bardzo słabe, łamiące się (a nawet pękające w poprzek) paznokcie. Stosowałam wiele odżywek, kremów i nic nie pomagało. Znajoma poleciła mi przedłużanie paznokci żelem, żeby je wzmocnić - niestety było jeszcze gorzej. P.Shine stosuję od dwóch tygodni i jest ogromna poprawa. Po pierwszym użyciu był już efekt a teraz jest naprawdę super.
ulka55
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez inka90 » środa, 8 stycznia 2020, 22:20

Nie słyszałam o tym zestawie... Będę musiała zamówić bo mam taki sam problem z paznokciami jak Wy! Kiedyś były piękne, mocne i rosły jak szalone. Nie wiem co się z nimi stało. Czy to może być wina kosmetyczki, która źle wykonywała manicure hybrydowy?
inka90
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez asiek » środa, 8 stycznia 2020, 22:37

Niestety kosmetyczka może zniszczyć paznokcie, jeśli źle wykonuje zabieg. Mi uszkodziła macierz paznokcia i pękł mi na pół. Chwilowo nie nakładam nic na ten paznokieć. Jeśli zaś chodzi o P.Shine to jest super i szczerze polecam ten zestaw. Stosuję go na pozostałe paznokcie i wyglądają świetnie - są mocne, odżywione i szybko rosną.
asiek
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez charlotte1991 » czwartek, 9 stycznia 2020, 21:55

Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Bardzo mi pomoglyscie. Właśnie zamówiłam zestaw P. Shine. Mam nadzieję ze u mnie też się sprawdzi.
charlotte1991
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez tirra » niedziela, 19 stycznia 2020, 15:01

u mnie najlepiej zadziałała odżywka 8w1 total action z eveline. mozna ją kupić w pierwszym lepszym rossmanie. Groszowe sprawy a działanie naprawdę ekstra. już nie raz ratowala mnie z opresji a teraz ma jeszcze b bardziej unowocześnioną formułę i lepszy skład to już w ogóle bajka :)
tirra
 

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez omlet123 » wtorek, 25 lutego 2020, 11:33

charlotte1991 napisał(a):Mam straszny problem z paznokciami. Łamią się i rozdwajają. Stosowałam już chyba wszystkie odżywki i nie wiem co robić. Nawet zmiana diety nie pomogła. Znajoma poleciła mi zestaw do paznokci P.Shine z https://www.gobli.pl/manicure-japonski- ... okci-p4433 Czy któraś z was go stosowała?

pewnie złych kosmetyków uzywasz. Polecam ci tutaj zajrzec https://ladiosa.pl/425-manicure-pedicure , tam jest duzy wybor kosmetyków do ciała, twarzy, dłoni i stóp . Wszystko bardzo dobrej jakosci, bez chemii, konserwantów i za przystępną cene.
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Re: Problemowe paznokcie

Postprzez sabrinkaaa » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 14:25

kup sobie odżywkę do paznokci Diament z Eveline. Teraz to nawet chyba jest na promocji u nich w sklepie online. Kilka dni i paznokcie masz mocniejsze i nie rozdwajają się

Obrazek
sabrinkaaa
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2020, 14:21

Postprzez » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 14:25

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron