Zespół muzyczny czy dj

Re: Zespół muzyczny czy dj

Postprzez violatta » piątek, 22 grudnia 2017, 20:24

Moja siostra organizowała wesele tutaj http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Piękna sala weselna pod Warszawą, i wybrała zespół muzyczny, dzieki dobrej akustyce sali wesele hulało do białego rana, a dzięki pierwszoligowej obsłudze nie zabrakło nam ani na chwile jedzenia. polecam wybór zespołu, Jak i sam Hotel pod Warszawą.
violatta

Postprzez » piątek, 22 grudnia 2017, 20:24

Postprzez trap » wtorek, 2 stycznia 2018, 21:46

Byłam i na takim i na takim weselu niejednokrotnie i praktycznie za każdym razem DJ był lepszy, a w dodatku jest sporo tańszy, więc ja bym nawet się nie zastanawiała i brała http://www.akmusic.pl/
trap

Postprzez martyna0322 » niedziela, 1 kwietnia 2018, 00:42

DJ jest teraz bardzo modny i często korzysta się z jego usług, ale ja chyba wolałabym zdecydować się na zespół. W Warszawie mamy bardzo fajny - NotoGramy. Bardzo podoba mi się zabawa z nimi, bo super integrują się z gośćmi na weselu. Aż chce się bawić. Podczas wesele naprawdę mało kto siedzi przy stole. Cały parkiet jest zapełniony.
martyna0322

Postprzez aga59 » poniedziałek, 7 maja 2018, 10:04

zdecydowanie zespół. Moje doświadczenia z DJ są niezbyt miłe. Warto zdecydować się na naprawdę dobry zespół. Ja osobiście mogę polecić zespół weselny z Lublina Paracas. Grali na moim weselu i było superowo. Zarówno my jak i goście całą noc spędziliśmy na parkiecie ;)
Nowoczesne projekty domów
aga59

Postprzez Radka2 » środa, 23 maja 2018, 07:50

Dużo zależy od tego, jakie mamy środki finansowe, bo nie da się ukryć, że wynajęcie zespołu najczęściej wiąże się z większymi kosztami, niż wynajęcie DJ-a. Warto popytać wśród znajomych, może uda się kogoś znaleźć po tak zwanej znajomości ;) Jeśli chodzi o repertuar, to też warto się nad nim zastanowić. W wyborze odpowiednich utworów może Wam pomóc strona https://muzykanawesele.info/ na której znajdziecie przykłady piosenek na różne okoliczności, na przykład piosenki, które są grane podczas podziękowań dla rodziców. Są tam też gotowe playlisty na całe wesele, którymi można się podeprzeć ;) Ja szczerze mówiąc nie zdecydowałabym się na zespół lub DJ-a, który narzucałby mi swój repertuar, bo chyba nie ma nic gorszego niż bawić się źle na własnym weselu z powodu złej muzyki...
Radka2

Postprzez gastro » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 14:13

to chyba zalezy od tego czy wesele będzie z przewagą młodych ludzi czy starszych ;)
gastro

Postprzez Antoska55 » piątek, 15 czerwca 2018, 12:21

Według mnie dużo bardziej bezpieczną opcją jest DJ. Na pewno też minimum dwa razy taniej was wyjdzie, jak sobie jeszcze policzycie wyżywienie dla całej orkiestry. Co do takich spraw weselnych to ja już mam prawie wszystko pozałatwiane. Teraz jeszcze została mi fotobudka. Mega podoba mi się propozycja od http://fotobudazwooda.pl też pasuje idealnie do mojej sali
Antoska55

Postprzez Ela78 » niedziela, 17 czerwca 2018, 09:20

A jaki szampan na pierwszy toast macie kupiony ? Czy jeszcze nie macie ? My będziemy zamawiać w sklepie online Dom Szampana, gdzie w zeszłym roku kupował moja siostra na swoje wesele. Tylko zastanawiam się ile butelek kupić na około 170 osób, jest to spora liczba gości więc pewnie trzeba i więcej butelek. Kupujecie też "dziecięcy szampan"? Bo nie wiem co zrobić a dzieciaczków trochę bedzie.
Ela78

Postprzez sosimply » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 08:42

Zdecydownie zespół, Jednakże jako przerywnik muzyczny mógłby być też dj :)
Zapraszam do sprawdzenia miejsca - Hurtownia odzieży online na sztuki - sosimply.pl - Modne ubrania za niską cenę idealne do Twojego sklepu odzieżowego.
sosimply

Postprzez martyna0322 » wtorek, 26 czerwca 2018, 09:11

Jeśli chodzi o zespół to już mam swoje propozycje, ale cały czas jest kłopot z salą. Nie trafiliśmy jeszcze na taką, która będzie odpowiednia. Teraz mamy w planach wybrać się do restauracji http://naskrajnej.pl/ aby sprawdzić, jak to wszystko wygląda u nich.
martyna0322

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2018, 09:11

Poprzednia strona

Powrót do Ślub i Wesele