Jak szybko schudnąć przed ślubem

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez AnnaJanitor » czwartek, 17 sierpnia 2017, 03:53

Nie musisz chudnąć przed ślubem. Możesz znaleźć fajne ubranie bez względu na wagę. Od siebie mogę dodać, że jeżeli interesują Cię długa suknia wieczorowa to polecam ten sklep – nie ważne jaką macie wagę, tam każda znajdzie coś dla siebie – no bo przecież wszystkie jesteśmy piękne i wszystkie mamy prawo świetnie się ubierać :D
AnnaJanitor
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lipca 2017, 04:23

Postprzez » czwartek, 17 sierpnia 2017, 03:53

 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez DustyRay » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 20:39

W sklepie internetowym Evita jest taki wybór sukienek, że nie można się zdecydować. Ja na ślub mojej siostry wybrałam sukienkę rozkloszowaną, wiązaną na szyi w kolorze pudrowego różu Chociaż podobały mi się sukienki długie ale mogłabym ją przydeptywać podczas pomagania Pannie Młodej. A ona przecież najważniejsza w tym dniu. Jak jesteś na diecie z mężem, to niech rzuci okiem na garnitur na ślub.
DustyRay
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 12 grudnia 2017, 23:46

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez glucio » niedziela, 25 lutego 2018, 22:13

Kiedyś na portalu http://www.kobiecymokiem.pl/sukienka-dl ... ne-porady/ widziałam fajne porady odnośnie ubrań dla kobiet na wesela, może coś Cię zaciekawi
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez chudi » czwartek, 29 marca 2018, 02:32

szybkie odchudzanie nie jest za zdrowe, sama w wakacje mam wesele i od początku roku walczę :) wyciągnęłam orbitreka i codziennie przynajmniej 30 minut pedałuję, wziąłam ię też za dietę, jem mniej dzięki temu ze piję kilka razy dziennie colon slim, po nim nie chce mi się tak jeść, nie podjadam i szybciej zmierzam ku idealnej wadze
chudi
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez missi32 » poniedziałek, 7 maja 2018, 18:28

A po co na siłę chcesz chudnąć? Teraz można znaleźć przepiękne stylizacje weselne w różnych rozmiarach. Nawet panie o większych kształtach mogą znaleźć coś dla siebie. A takie szybkie chudnięcie zdrowe raczej nie jest i efekt jojo gwarantowany.
missi32
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez SabinaP » środa, 16 maja 2018, 18:13

Zdesperowana napisał(a):22 czerwca wychodzę za mąż .Mimo tego że jestem na diecie od pół roku za dużo nie schudłam.Nie zamierzam się głodzić bo to niczego dobrego nie doprowadzi.Postanowiłam zaryzykować kupiłam Foreverslim ma masę dobrych opinii,może ud mi się schudnąć jeszcze pięć kilo.Do ostatniej przymiarki mam jeszcze dwa tygodnie.Trzymajcie kciuki.

ja też zdecydowąłam się na Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru. W koncu sukces i nie mam nadwagi
SabinaP
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Krystyna VB » środa, 30 maja 2018, 16:07

Ja też z sukcesem zastosowałam Foreverslim./ 3 miesiące i pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam. I po tej metamorfozie dopiero ruszyłam po sukienkę, taką o jakiej zawsze marzyłam
Krystyna VB
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez alcia90 » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:56

Kupiłam modną i stylową sukienke na wesele. Niestety się w niąnie mieściłam. Przez cały miesiąc jadłam sucharki i piłam wode. To był dramat. Ale na imprezie wyglądałam zjaiwksowo :)
alcia90
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez Katarzyna B » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:40

Mi w bardzo szybkim pozbuciu się nadwagi pomoigło zastosowanie Foreverslim. Moim zdaniem ja chcesz szybko i skutecznie się odchudzaić, to nie ma lepszego sposobu
Katarzyna B
 

Re: Jak szybko schudnąć przed ślubem

Postprzez kimas » środa, 19 września 2018, 16:53

Jaka jest Twoja wymarzona sukienka? Są suknie, które zakrywają pewne niedoskonałości. Zobacz: https://evita.com.pl/produkty/suknie-slubne/
kimas
 
Posty: 103
Dołączył(a): środa, 28 lutego 2018, 20:41

Postprzez » środa, 19 września 2018, 16:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron