Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez lalamido » wtorek, 16 stycznia 2018, 20:11

Bezcenna w pomocy doboru zaproszeń na wesele syna okazała się firma http://www.diamond-wedding.pl/ oferująca różne wzory z kilku posiadanych przez siebie kolekcji. Po dokonaniu wyboru okazało się , że jest możliwa personalizacja , czyli uniknięcie kłopotliwego wpisywania nazwisk na zaproszeniach, kilka wzięliśmy pustych, żeby ewentualnie dopisać kogoś zapomnianego. Format A6 z bezpłatną kopertą również na plus dla firmy. Jakież było nasz zaskoczenie jak dostarczono nam zaproszenia już po pięciu dniach, serdecznie polecam
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Postprzez » wtorek, 16 stycznia 2018, 20:11

 

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez Napamiatke.pl » wtorek, 27 marca 2018, 08:02

Polecam sprawdzić ofertę naszego sklepu internetowego: https://napamiatke.pl/ :wink:
Napamiatke.pl
 

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez Alga » środa, 5 grudnia 2018, 11:08

Myślałaś może jak sprawić by te zaproszenia były jedyne w swoim rodzaju i w unikatowy sposób prezentowały wasze uczucie gościom? Znalazłam ciekawy blog poetycki publikujący amatorskie poezje, wejdź, popytaj, może ktoś pomoże ci w spersonalizowaniu takiego zaproszenia.
Alga
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 21 czerwca 2018, 15:22

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez miśka » czwartek, 6 grudnia 2018, 10:44

ładne te zaproszenia, takie bardzo klasyczne. Myślałaś może o czymś bardziej szalonym? Na przykład zaproszenia ślubne geometryczne. Nie namawiam, ale może akurat zainspirujesz się :)
miśka
 

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez salomeeea » niedziela, 16 grudnia 2018, 11:52

Jeśli szukacie ładnych i eleganckich zaproszeń, to sprawdźcie ofertę Comfore. Zaproszenia mają naprawdę śliczne i do tego istnieje możliwość całkowitej personalizacji i dodawania własnych treści w cenie zaproszeń, bez dodatkowych opłat. Znam te zaproszenia i z pełnym przekonaniem mogę je polecić!
salomeeea
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 16 grudnia 2018, 11:48

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez giśka » środa, 30 stycznia 2019, 10:10

jak dla mnie wzór drugi, bardziej minimalistyczny. Niemniej ja jestem zwolenniczką nowoczesnych, a nie tradycyjnych rozwiązań i gdybym miała wybierać zaproszenia i dodatki ślubne na swoje wesele, to pewnie bym zaszalała i zrobiła coś niekonwencjonalnego. Ze smakiem i gustem, ale coś szalonego :)
giśka
 

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez Mikka » sobota, 13 kwietnia 2019, 11:54

Mnie też bardzo podobają się minimalistyczne, nowoczesne zaproszenia. Takie jakie można znaleźć chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Nic im nie brakuje. Prezentują się przepięknie, można modyfikować treść, spersonalizować je. Także warto na takie zaproszenia postawić.
Mikka
 

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez poślubiona » czwartek, 25 kwietnia 2019, 11:25

Ja również zamówiłam swoje zaproszenia u firmy, która umożliwiła mi 100% personalizację wszystkich zawartych na kartce treści. Stworzyłam eleganckie zaproszenia ślubne, zdobione delikatną koronką i połyskującymi ornamentami. Zaprojektowane przeze mnie kartki spodobały się nie tylko mi, ale również wszystkim naszym gościom. Zwłaszcza moja mama była pod ogromnym wrażeniem ich wykonania. Delikatne, ażurowe zdobienia prezentowało się naprawdę prześliczne.
poślubiona
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 25 kwietnia 2019, 11:19

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez ursulanus » czwartek, 2 kwietnia 2020, 11:00

Zaproszenia ślubne moim zdaniem powinno się wybierać z głową, czyli skreślać ewentualne propozycje tanich zaproszeń - jak coś jest rażąco tańsze od innych ofert, to niestety świadczy to o jakości... ;/
ursulanus
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 2 kwietnia 2020, 10:55

Re: Zaproszenia ślubne pomoc w wyborze

Postprzez looney » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:02

Noo wiadomo, ale zaproszenia mają się ogólnie podobać parze młodej, więc jeśli oni wybiorą coś niezbyt ładnego to może po prostu taki mają styl. ;D No ale jak coś to w sklepie https://decocards.pl/ można zamówić przepiękne zaproszenia. :)
looney
 
Posty: 102
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 10:35

Postprzez » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 10:02

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość