Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młodej

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Silesja » wtorek, 19 marca 2019, 17:40

Nie zapomnijcie kochane o odpowiednim makijażu ,na ten wazny dzien :) moim zdaniem warto tutaj postawić na profesjonalny salon gdzie jest mozliwy makijaż okolicznościowy z dojazdem w krakowie , a akurat Mobile salon oferuje takie usługi http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ Kiedyś skorzystałam z ich oferty i przyznam że : kosmetyki są łagodne i nie drażnią skóry (nie przesuszają, nie ma reakcji alergicznych) no i bardzo ladnie dobieraja makijaż do danego typu urody. Dla mnie takie uslugi to spore ulatwienie, tak wiec dla Panny Mlodej tym bardziej :)
Silesja
 
Posty: 101
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 14:21

Postprzez » wtorek, 19 marca 2019, 17:40

 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 20:13

Ja polecam salon sprawdzony, gdzie pracują profesjonaliści. The Beauty Room by BiNatural jest super, bo mają sporo sprzętowych zabiegów:)
Gość
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 20:15

a czy w the Beauty Room można zrobić coś innego ? np hennę na brwi ? do ślubu chce żeby mi ktoś zrobił to dobrze.
Gość
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 20:21

Pewnie! The Beauty Room to salon gdzie robią standardowe zwyczaje, ale mają sporo sprzętowych i myśle ze warto spróbować :D
Gość
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 20:25

dzięki ! a to jest w Warszawie prawda ?
Gość
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Gość » środa, 27 marca 2019, 20:31

tak, the Beauty Room jest w Warszawie, warto tam zajrzeć, a zabiegi ze sprzętami dają świetne efekty, nie byłam przekonana, ale teraz bardzo je lubię :)
Gość
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez kolbam » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 23:14

bialy_john napisał(a):Panna Młoda musi szczególnie o siebie dbać.

Zgadza się! I wizaż przedślubny powinien być wykonany perfekcyjnie, najlepiej u zaufanej wizażystki, albo w renomowanym gabinecie kosmetycznym czy klinice wizażu, jak np. DeoBeauty. W większości miast coś podobnego można znaleźć, ale opinie jednak trzeba sprawdzać i to nie tylko w internecie...
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez elmirka » piątek, 21 czerwca 2019, 12:54

a ja bym jeszcze do tej listy dopisała zabieg makijażu pernamentnego :) sama zrobiłam sobie kilka miesięcy przed ślubem brwi i usta i tak naprawdę wystarczył tylko delikatny makijaż by wszystki wyglądało perfekcyjnie. Tu jestem zdania, że warto korzystać z usług tylko doświadczonych linergistek. Ja w Warszawie byłam na ul. Wilczej, w salonie jest pięknie ( u Dominiki Kossakowskiej). Polecam z całego serca :)
elmirka
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez septa » piątek, 21 czerwca 2019, 16:59

elrmirka to prawda, pani Dominika to bardzo doświadczona linergistka. Ja ufam jej w 100% :) Zrobiłam już usta a teraz w kolejce czekają jeszcze brwi i kreski na górnych powiekach. Plus za niewygórowane ceny i dość szybkie terminy.
septa
 

Re: Perfekcyjne zabiegi kosmetyczne dla przyszłej Pani Młode

Postprzez Marzenka » środa, 26 czerwca 2019, 02:47

Ja od nastoletnich lat zmagałam się z trądzikiem, po którym pozostały mi pamiątki w postaci blizn i przebarwień. Każda przyszła panna młoda chce wyglądać pięknie, dlatego też wraz z przyjaciółką (świadkową) wybrałam się do Kliniki Krajewski na pierwszy w życiu zabieg laserowy i wiecie co ? Byłam chyba najszczęśliwszą panną młodą, makijaż wyglądał idealnie a to wszystko dzięki zabiegom, które wygładziły moją cerę :) :) :)
Marzenka
 

Postprzez » środa, 26 czerwca 2019, 02:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron